reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Asiulek super 1cm - oby do przodu :))

Ja w myślach kryzysowych zastanawiam się czy iść w między czasie do innego lekarza sprawdzić czy aby na pewno jest juz wszystko ok..
 
Dziewczyny macie przepiękne dzieciaczki. Moja pierwsza fasolka jest u mnie w brzuszki wiec nie mam sie czym z Wami podzielić. Ja tez bardzo często chodzę sikac a jak przytrzymuje chwile to mnie boli pęcherz i jajniki :/
 
Mili, u mnie sprawa z noszeniem córy podobnie wygląda. akurat po schodach chodzi sama,ale czasem chce na rączki do mamy i koniec kropka :-), po całym dniu też brzuch trochę pobolewa....

Anieok, super!

Kunda, Dreamgirl,mocne kciuki za wasze dzidziolki!oby wszystko było dobrze!

Michalina, z niecierpliwości czekam na wieści z USG! napisz koniecznie co tam się dowiedziałaś :-)

MamaPatryka,witaj wśród nas :-)

Asiulek, bardzo się cieszę, że wszytsko dobrze z dzidzią!

Piękna macie dzieciaczki! Pani Mikołajka wymiata :-)!!


Jak tak piszecie o swoich obawach i lękach, to i mi zaczyna się jakoś udzielać...Jak byłam w pierwszej ciąży, to w ogóle nie dopuszczałam do siebie myśli, że coś może pójść nie tak, a teraz troszkę się denerwuję...Dziewczęta,wiem, że macie różne doświadczenia, niekoniecznie dobre, ale głowy do góry!tym razem musi być wszystko dobrze i w lipcu wszystkie będziemy paradowały z wózkami :-D!Wierzę w to najmocniej na świecie!
 
Witam,chętnie do was dołączę choć nieśmiało;) O ciąży wiem od tygodnia(mega zaskoczenie,bo udało się za pierwszym cyklem starań) na wizytę czekam do 20 i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.Więcej o mnie w odpowiednim wątku,Pozdrawiam:-)
 
m odebrał wyniki i jest 46652 wiec chyba dobrze

Asiulek ale duża dzidzia

Dziewczyny śliczne macie dzieciaczki, moje to już taka kawalerka bo 9 i 7 lat:-)
 
reklama
Witam nowe dziewczyny.

Maryśka czasem warto posłuchać opini innego specjalisty. Moja pierwsza ciąża była bardzo problemowa i od początku do końca miałam dwóch lekarzy. Jednego na NFZ drugiego prywatnie.

Dziewczyny dopadły mnie takie mdłości ze ciężko się funkcjonuje :(
 
Do góry