reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

No wiec ja po wizycie. Termin potwierdzony 8 lipca. Jeśli wszystko bedzie ok to decyzja o cc należy do mnie. Powiedział mi wprost ze jest to na moja odpowiedzialność bo istnieje ryzyko rozejścia sie szwow po wcześniejszej cesarce podczas porodu sn. Na razie o tym nie mysle. Mam sie oszczędzać do konca 13 tyg. Czyli do konca grudnia. Dostałam zapobiegawczo duphaston ze względu na powikłania w tamtej ciazy. Usg nie miałam bo mój gin nie ma u siebie i jeszcze idzie teraz na urlop. Wiec albo dopiero podjade do niego do szpitala 25.11 lub podskocze gdzieś wcześniej prywatnie. Nie wiem moze do Rogiewicza do Komorowa.
 
reklama
aniq, sykatynka - witajcie i wielkie gratulacje! Spokojnych 9 miesięcy :)))

Wichurka - gratulacje potwierdzenia :) &&& za spokojną i książkową ciążę :)
 
Ania - wiem, że trudno jest się ukrywać w pracy, ale na razie próbuję

Malf - to u mnie z porodem na odwrót - pierwszego się bałam, a wspominam go tak mile (pomimo bólu) że teraz się nie boję

Milka - u mnie wie tylko mąż, przyjaciółka i siostra. reszta dopiero po genetycznym

Wichurka - współczuję przeżyć przy pierwszym porodzie:-(

Aniq, Sykatynka, Amanti - witajcie!

Michalina - co kupiłaś?:-)


ale już nas dużo :-) na razie ciężko się trochę połapać kto jest kto, ale pewnie niedługo będzie prościej. mi niby nic dzisiaj nie dolega typu mdłości czy coś, ale taka się czuję wypluta, że chyba zaraz pójdę spać:baffled:
 
Witaj, hemoroidy to normalny objaw. Mysle ze powinnas zakupic masc w aptece lub zapytac lekarza. Kazda ciaza jest inna i kazda kobieta przechodzi ja inaczej. W drugiej ciazy wszystko zazwyczaj dzieje sie bardziej. Szybciej rosnie brzuch, szybciej czuje sie ruchy dziecka. Jesli nie doswiadczylas nigdy wczesniej infekcji takich jak np. zapalenie pecherza w ciazy to bedzie normalne, poniewaz organizm jest oslabiony. Nie przejmuj sie :tak: doswiadczysz pewnie jeszcze wiele objawow, czasem nawet dziwnych. Najwazniejsze zebys dbala o zdrowie i wlasciwa diete a wtedy wszystko bedie OK ;-) Pozdrawiam.
 
sykatynka gratulacje, podejrzewam ze to dla Ciebie długo wyczekiwany, ale za to najwazniejsze zarazem najcenniejsze chwile w zyciu :)
wichurka gartulalcje potwierdzenia ja pierwsza wizyte mam dopiero 19.11 i juz nie mogę sie doczekac :)
witam przyszłe mamusie :)
 
Tak Sykatynka byłam przedtem na innym forum ale przeskoczylam teraz tutaj. Chyba po mału sie uzależniam od forum ale najlepiej potrafi Cię zrozumieć i doradzić osoba ktora przeszła to samo. Powiedz mi kiedy miałaś robiona punkcje? Ja miałam 24 października czyli to mój trzeci tydzień teraz.
Fajnie ze jest juz tyle dziewczyn i grono sie powiększa ;)
 
reklama
Hejka :)
witam nowe mamusie :)
oj u mnie dziś ciężki poranek. Mdłości i zawroty głowy :( Hmm musZę się też wwybrać na usg bo ciekawa jestem ci tam ciekawego słychać :)
 
Do góry