reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Mało tego... Dziewczyny obudzilam sie wczoraj rano z paskudnym bolem na samym dole brzucha..był podobny do okresowego ale stały...zadne tam skurcze I rozkurcze...po 8 min stalego bólu wzielam dwie nospy I dopiero po pół godzinie popuscilo...co dziwne dziś rano mniej więcej o tej samej porze miałam dokladna powtorke z rozrywki. Czy któraś z was może mi jakoś pomóc albo wyjaśniac co to jest...? Bo skurcze Brixtona mam i to na pewno nie było to samo...Nie mam kontaktu z polskim lekarzem. Wiec niemoge zapytac. Może któraś miała tak? Pomożcie...

Hej czy któraś z was tak miała? Prosze napiszcie jeśli wiecie to bardzo ważne dla mnie...
 
Mi czop śluzowy w pierwszej ciąży nie wypadł ani nic. Lekarz mi powiedział, że czasem się po prostu wchłania. Moja mama po 3 ciążach i w żadnej nie wypadł jej czop tak samo. Michasia - ja tak niedawno miałam i to pare razy, ale nie po 8 minut tylko dużo dłużej. Tylko, że do tego bolała mnie nerka więc podejrzewam, że dół brzucha to bolał pęcherz, bo ja z kolkami nerkowymi w ciąży zmagałam się i w pierwszej ciąży i teraz. Poszłam jednak do GP i on mi powiedział, że jeżeli ból nie ustąpi to mam zadzwonić na porodówkę i oni umówią szybko spotkanie na scan i sprawdzą, czy wszystko w porządku
 
Mi puszcza po no-spie, ale w UK lekarzom ani położnym lepiej tego nie mówić ;-) paracetamol na wszystko! Jak powiedziałam lekarce o no-spie i pokazałam co to jest, to powiedziała, że ona mi tego nie poleca bo to może spowodować, że nie będę czuła ale mogę się "otwierać". Dodam, że sprawdziła na wikipedii co to za magiczne lekarstwo ;-)
 
Mi czop śluzowy w pierwszej ciąży nie wypadł ani nic. Lekarz mi powiedział, że czasem się po prostu wchłania. Moja mama po 3 ciążach i w żadnej nie wypadł jej czop tak samo. Michasia - ja tak niedawno miałam i to pare razy, ale nie po 8 minut tylko dużo dłużej. Tylko, że do tego bolała mnie nerka więc podejrzewam, że dół brzucha to bolał pęcherz, bo ja z kolkami nerkowymi w ciąży zmagałam się i w pierwszej ciąży i teraz. Poszłam jednak do GP i on mi powiedział, że jeżeli ból nie ustąpi to mam zadzwonić na porodówkę i oni umówią szybko spotkanie na scan i sprawdzą, czy wszystko w porządku

Ja właśnie ide jutro do midwife.Na dodatkowa wizyte bo tydzień temu z wymiarami było coś nie tak. Mam zamiar zapytac. Nie mam.problemów z nerkami ale bardzo czesto miewam zapalenie pecherza. I ten ból przechodzi mi tylko po nospie a w sumie po dwóch.I miałaś ten scan dodatkowy?
 
Mi przeszło po paru godzinach, więc nawet nie dzwoniłam. Na początku stracha miałam, bo się nawet z bólu nie mogłam na drugi bok przekręcić...I tak samo dopiero po 2 no-spach zaczęło przechodzić, ale całkowicie przeszło dopiero po jakiś 4 godzinach... Moja midwife jest tragiczna, więc dodatkowe wizyty u niej mogę sobie darować. Ostatnio po wizycie Health visitor dowiedziałam się jak mogę ją zmienić i na 34 tydzień na pewno pójdę do innej...
 
To moim zdaniem pęcherz jest w takim razie. Ale się upewnij.

Co do czopa, to czasem ponoć dopiero podczas porodu wpada, ale jak już teraz odchodzi to trzeba koniecznie sprawdzić, bo jednak to może świadczyć o jakimś drobnym rozwarciu.
 
Mi puszcza po no-spie, ale w UK lekarzom ani położnym lepiej tego nie mówić ;-) paracetamol na wszystko! Jak powiedziałam lekarce o no-spie i pokazałam co to jest, to powiedziała, że ona mi tego nie poleca bo to może spowodować, że nie będę czuła ale mogę się "otwierać". Dodam, że sprawdziła na wikipedii co to za magiczne lekarstwo ;-)

Nie no nawet nie miałam zamiaru mówić. Mam nadzieje ze zrobia mi scan ;-)
 
reklama
Do góry