reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Angi,mnie bolało,ale minęło to....

Kunda,cieszę się że jest poprawa....
 
Ostatnia edycja:
Angi mnie boli od dobrych 5 tyg...najbardziej po pracy jak juz w domu usiade I pozniej chce wstac. Nieraz mam taki przeszywajacy bol w czasie pracy... w pierwszej ciazy mialam to od okolo 35 tyg..boje sie myslec co bedzie dalej heh
 
Pani.Olga wyraziłam własną opinię na podstawie doświadczeń,a Ty ciągle próbujesz mnie kontrargumentowac niepotrzebnie

a to przepraszam, myślałam, że forum jest od dyskutowania, które-polega na wymianie argumentów, ale widać mamy inne pojęcie rozmowy.

my dziś po naleśnikach z syropem klonowym :)
 
Mili,mnie gin wystraszył poważnie w poprzedniej ciąży,że może mi się rozejsc i potem jakimiś pasami trzeba spinac....a to nieciekawa sprawa....

Pani.Olga dokładnie na tym polega- na rozmowie,a nie na podwazaniu doświadczeń zyciowych osób,o których wlasciwie nic ci nie wiadomo, a od których można się nieraz czegoś ciekawego lub innego dowiedziec,poznać inne spojrzenie na te same sprawy.
 
Ostatnia edycja:
Ja się zamorduje... Czemu ta aplikacja wrzuca mi tylko pierwsze zdania?!!!!! :-( :-o :-(

Może wejdź do sklepu play i spróbuj sprawdzić czy jest aktualizacja, jak nie to może usun i wgraj znowu .

Angi mnie boli od dobrych 5 tyg...najbardziej po pracy jak juz w domu usiade I pozniej chce wstac. Nieraz mam taki przeszywajacy bol w czasie pracy... w pierwszej ciazy mialam to od okolo 35 tyg..boje sie myslec co bedzie dalej heh

kurde to podobnie jak ja u mnie. Rozmawiałam ze znajoma nawet nie wiedziałam ona miała przy obu porodach zwichnięte spojenie, masakra :( ehhh
 
Dzien dobry

Jestem po badaniu ...zostaje do poniedzialku ... Mam nadzerke na prawie cala szyjke i jeszcze rozpulchniona i sluz lekko rozowaty ....az zla jestem bo mialam robiona cytologie to byla prawidlowa i jak pytalam lekarza w wrzesniu czy jest to powiedzial ze ladnie sie wygoila ...

Tak bywa w ciąży że nadżerki się gwałtownie i szybk rozrastaja, mimo że powinny sie goić, miałaś pecha:-(Współczuję, trzymaj się tam!

Hej dziewczyny

Czy ktoras boli spojenie łonowe? Mnie od kilku tygodni ehh :-(

Jeszcze jak! Na wizycie się zapytam o to, bo w pierwszej ciąży zaczęło mnie boleć dopiero pod koniec 8mego miesiąca, jednocześnie ze stawami biodrowymi, wyraźnie czułam jak to się wszystko powoli rozsuwa do porodu. Wydaje mi się że teraz to o wiele za wcześnie na takie bóle, ale skoro kilka z Was ma, to moze po prostu tak bywa...
 
Nikita wlasnie tak samo w 3 trymestrze zaczelo mnie bolec wtedy tez sie wystrachalam :(
A przez to spojenie Mili i Nikita na wizytach sprawdzaka zautomatu wam szyjke? Kurde seryknoe inna ciaza ni poprzednia :/
 
reklama
Do góry