reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Nikita wlasnie tak samo w 3 trymestrze zaczelo mnie bolec wtedy tez sie wystrachalam :(
A przez to spojenie Mili i Nikita na wizytach sprawdzaka zautomatu wam szyjke? Kurde seryknoe inna ciaza ni poprzednia :/

Odkąd mnie boli spojenie to nie byłam na wizycie, jak dotąd mi szyjki chyba nie sprawdzal, też go muszę o to poprosić. Chyba że głowicą usg to jakoś sprawdza na szybko i nic nie mówi bo jest ok...
 
Pani.Olga dokładnie na tym polega- na rozmowie,a nie na podwazaniu doświadczeń zyciowych osób,o których wlasciwie nic ci nie wiadomo, a od których można się nieraz czegoś ciekawego lub innego dowiedziec,poznać inne spojrzenie na te same sprawy.

sorry, ale mnie rozśmieszyłaś tym (; ja nie podważam Twoich doświadczeń, tylko wyrażam WŁASNĄ opinię, tak samo jak Ty. nie wiem dlaczego moje kontrargumenty to "podważanie", a Twoje to "życiowe doświadczenia". nie ma sensu kontynuować tej rozmowy, także dziękuję za uwagę.
 
Pani.Olga, po prostu podejmuje temat dzielac się przeżyciami praktycznymi z osobami zainteresowanymi ,które chcą się dowiedzieć co ktoś inny praktykuje, tym co stosuje,zwykłym życiem codziennym, nie moim problemem jest to, że Ci się to nie podoba i pokazywać chcesz ze jest to nieodpowiednie i nie ma zastosowania w danych i tabelkach. Masz prawo pokazać czego Ty doswiadczasz i chętnie poznam Twoje praktyki w codziennym życiu.... po prostu Twój styl życia!
 
Dziewczyny nie drapcie sie ;)
Madziula to dobrze moj niby do tej pory tez sprawdzal ale w 1 ciazy tylko di 13tc potem chyba w 35 fakt u mnie bylo ok ale wtedy tez mniej wiecej zaczelo bolec to spojenie
 
Dzień dobry
Ale mnie dziś głowa bolała, do tego stopnia, że musiałam wziąć apap.
A tak pieknie na dworze :-) miłego dnia
 
Angi pisałam do niej pw jakiś tydzień temu ale zero odpowiedzi a nr tel nie mam, także nie pozostaje nam nic innego tylko czekać aż sie odezwie. Napiszę jej jeszcze pw moze jutro
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja sie dobrze czuje tylko mnie faszeruja lekami ...tylko 2x2 luteina 3x1 nospa forte i magnez b6 ...mam dosyc juz brania ich . Chce do domu ...jestem ciekawa co wyjdzie mi w posiewie z kanalu szyjki macicy i czy mnie wypuszcza i jakie leczenie zastosuja ... A wy jak sie czujecie ?
 
Do góry