reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

No to jutro czeka mnie spacerek po przedszkolach :) 4 placówki jutro i jeszcze jedna w poniedziałek :) zobaczymy czy coś z tego będzie.
Mamusie przedszkolaków jak adaptowałyście dziecko do przedszkola?
 
reklama
Jewelek do wozkow mamy osobny temat :) https://www.babyboom.pl/forum/lipcowe-mamy-2015-a-f595/wozki-73722/ zapraszamy :)

Dzieki dziewczyny! :) Na razie scisla dieta i za kilka dni powoli bede wprowadzac gotowane mieso i warzywa...

Gurek ja na poczatku ciazy mialam mdlosci, ale to mdlosci a nie bole zoladka... A teraz jak cos zjem z poza mojej listy legalnego jedzenia to skreca mnie z bolu zoladka do tego wymioty i biegunka... :( Nie wiem... Moze wirus?

Albo ja sie cala sypie albo wada wzroku mi sie zmienia... Obawiam sie, ze na wieksza...
 
Ostatnia edycja:
No to jutro czeka mnie spacerek po przedszkolach :) 4 placówki jutro i jeszcze jedna w poniedziałek :) zobaczymy czy coś z tego będzie.
Mamusie przedszkolaków jak adaptowałyście dziecko do przedszkola?

Dużo rozmawialiśmy o przedszkolu, byliśmy na dniach otwartych, a i tak przez ok 3 tyg był ryk przy rozstaniu. Ale było to kilka minut i po krzyku. Wiem bo stałam za drzwiami i słyszałam. Natomiast moja jedna koleżanka dała córkę (ta sama grupa co MAti) i na początku spokój a po 1 miesiącu biegunka a potem i wymioty, konsultacja z psychologiem - dziecko nie nadaje się jeszcze do p-la.
Mój teraz leci do p-la :-)
A z drugą gadałam wczoraj jej 4 - latek płacze do teraz od września a ona z nim... ale dalej go daje

Monia u nas panuje wirus straszny właśnie grypy żołądkowej
 
Kati ale nie mam ani temperatury ani nic i niby sie dobrze czuje, zjem cos z poza listy i od nowa masakryczny bol zoladka/wymioty/biegunka.
 
Monia no właśnie podobnie miała koleżanka ja miałam 2 dni masakryczne potem w miarę ok.
a moze sie czymś strułaś?
osłonowo na żołądek jest dobre zmielone siemie lniane 1 łyżeczke zalać szkl wrzątku poczekać chwile i wypić najlepiej na czczo. Ale nie wiem czy przełkniesz, bo to takie klejące, ja kiedyś dodawałam odrobinę soku z malin
 
reklama
Do góry