reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witam mam na imię Magda mam 26 lat, jestem mama 11 miesięcznej Nikolki..właśnie dzisiaj dowiedziałam sie, ze po raz kolejny zostanę mamusia.. Planowałam mieć drugiego dzidziusia, i msze przyznać,ze jestem delikatnie zaskoczona tym,ze nastąpiło to tak szybko:sorry::-)
 
reklama
Witam nowe Mamusie :-) Od razu moja prośba, żeby trochę to uporządkować- wpisujcie Kochane informacje o sobie w wątku POZNAJMY SIĘ- zawsze będzie łatwiej sprawdzić. Tutaj, w tym wątku to zginie totalnie. Tak samo wysyłajmy daty porodu do Michaliny, która robi listę lipcówek :-)


A tak w ogóle to pozdrawiam Was z rana :-D
 
Wichurka82 cieszę sie, ze nie jestem sama :) nie spałam prawie cała noc, m tak samo.. Ta wiadomość jeszcze pewnie do nas nie dotarła he wydaje mi sie,ze fizycznie jestem gotowa i psychicznie jeszcze nie.. Dla upewnienia wysyłam zaraz m po jeszcze jeden test ciążowy :) życzę wszystkim mamusiom miłego dnia ;)
 
Witam nowe mamusie:-)

Ja nie biore nic czekam na wizyte u lekarza. Po za tym nie mam wogole apetytu.
Dzisiaj swieto wiec odpoczywamy z chlopakami
 
a mnie chyba cos bierze;( bol glowy kichanie i pojawia sie katar;/ masakra.. no ale wczoraj powiedzialam rodzinie balam sie troche bo dzidzia nie planowana i ja sama na poczatku jak sie dowiedzialam to sie balam jak to bedzie ale rodzina daje mi oparcie i wiem ze niepotrzenie sie balam:) mama bardzo mnie wspiera:)
 
A1990 Zdrówka!!!!!! Tylko uważaj, bo z tego co pamiętam nie wolno pić soku malinowego- no chyba, że będziesz w 40tc i będziesz chciała przyśpieszyć poród ;-)

Biorę dziecko i idę się z Nią położyć- zrobiła dzisiaj baaaaardzo wczesną pobudkę- 4.40:szok: i już jest mega śpiąca ( a ja razem z nią).
 
reklama
Do góry