reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja Wam powiem,że też jestem jakaś zamotana i coś bym już kupiła ale nie wiem od czego zacząć.Muszę poszperać w necie o wyprawce dla letniego bobasa heh
Pierwsza córa jesienno/zimowa a teraz to zupełnie co innego i muszę sobie jakieś leginsy kupić bo wszystko ciasne...
I ogólnie jestem przerażona,mi lipiec wydaje się baardzo blisko...
 
reklama
A jakoś liczę ten czas od badania do badania od usg do usg, teraz odliczam czas do momentu kiedy pierwszy raz go poczuje bo na razie coś mi się tam strasznie przelewa i bulgocze :-) później poznam płeć i wpadnę w szał zakupów,potem będę się kulac wszędzie i wszystko potrwa wolniej :-)
 
hej piszecie o wyprawkach, ja też już zaczęłam myśleć, co by dokupić (bo mój 1 maluch miał być czerwiec, był koniec maja, więc mam wszystko na początek).
No i wyszło już:
wózek, pościel, pieluszki tetrowe dokupić, jakiś ręcznik nowy z kapturkiem ale jak największy itp.
miq no w lecie to musisz mieć też ciepłe rzeczy bo sierpień może być juz zimny. Body na ramiączkach nie kupuje ale z krótkim rękawem jak najbardziej :-)
Dziewczyny nie wiem czy macie taki problem ale ja mam strasznie duzy biust, z rozm. 75 C zrobił mi sie już 80E i nie wiem czy nie za mały biustonosz bo mnie ciągle po południu zaczyna boleć kręgosłup w okolicy łopatek?
co wy na to? mogłoby być to to?
 
hey widzę coś o witaminach piszecie a ja na razie oprócz kwasu foliowego nie biorę nic........... zastanawiam się może coś jednak kupić u gina widziałam ulotkę Mama DHA oprócz kwasu omega 3 zawiera Kwas foliowy 400 mcg, Witamina D3 25 mcg, Magnez 200 mg, Jod 200 mcg. nie są tanie około 50zł warto czy polecacie coś lepszego

ja polecam Falvit Mama, kosztuje ok. 25 zł za 60 tabletek, a mój ginekolog bardzo chwalił, bo ma dużo żelaza. kwasu foliowego wszystkie witaminy dla kobiet w ciąży mają tyle samo, bo jest jedna zalecana dawka dzienna.

ja dodatkowo muszę suplementować witaminę D, bo miałam bardzo kiepskie wyniki - norma to bodajże 30 jednostek, a ja miałam 5. teraz mam chyba ok. 20. jeśli wam ginekolodzy nie zlecali witaminy D (w sensie badania krwi), to koniecznie poproście, bo w naszym klimacie praktycznie każdy ma niedobór.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny nie wiem czy macie taki problem ale ja mam strasznie duzy biust, z rozm. 75 C zrobił mi sie już 80E i nie wiem czy nie za mały biustonosz bo mnie ciągle po południu zaczyna boleć kręgosłup w okolicy łopatek?
co wy na to? mogłoby być to to?
Ja mam wielki biust - 65 H normalnie kupuję, teraz chyba kupię J. Biustonosze kupuję w sklepach zagranicznych, bo u nas praktycznie nie ma wyboru powyżej D.
Jesteś pewna że masz dobry rozmiar?
 
reklama
Ja mam wielki biust - 65 H normalnie kupuję, teraz chyba kupię J. Biustonosze kupuję w sklepach zagranicznych, bo u nas praktycznie nie ma wyboru powyżej D.
Jesteś pewna że masz dobry rozmiar?

Thriade teraz to na pewno mam zły rozmiar, jutro jade do sklepu - spróbuje w kilku moze mi doradzą. Pod biustem mam ok 77 cm czyli biorę 75, bo się lekko naciagnie ale w biuscie mam 93 - 95 cm to jaki powinnam mieć?
 
Do góry