reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Thriade pisałam w poście wyżej 200 gram przez 5 dni na plus ;-) było 7320ale odjela trochę wiadomo pampers body.....
Moja mała na brzuch się przewróci ale jej rączka zostaje pod sobą i muszę jej pomóc trochę a leżeć za bardzo nie lubi trochę popatrzy i zaraz marudzi ale nóżki już tak podsuwa pod siebie jak by miała raczkowac hehe i przesuwa się wokół własnej osi....

A jeszcze nam pytanie w jakiej formie gluten wprowadzacie??? Koleżanka pisała że zwykła manne robi
 
Hejka. Coś nie piszę ostatnio:). U nas też Stef przystopował z wzrostem wagi i bardzo dobrze, bo grubasek z niego;) Waży już 9,4kg. Waga przystopowała pewnie dlatego, że zrobił się bardzo ruchliwy:) Pełza do tyłu i w kółko i od dziś podnosi się sam na czworaki i buja. Wcześniej ćwiczyłam z nim obroty, a teraz właśnie czworaki (według wskazówek naszej fizjoterapeuty).

Z jedzeniem jeszcze chwila, ale już ssał winogrona i jakieś tam odrobinki próbował. Przy starszych wspomagałam się tymi tabelkami wprowadzania produktów w kolejnych miesiącach od 6 do 12 i teraz też będę. Polecam Wam, bo fajnie inspirują - http://www.osesek.pl/podstawy-zywie...-dziecka-ktore-ukonczylo-6-miesiac-zycia.html

Dziewczyny przecież ja karmiłam w obu ciążach. Teraz skończyłam 2 miesiące przed porodem. Mój średniak miał 23 miesiące:)

A i z tym glutenem już nieaktualne przecież, widzę że nadal drążycie temat;)
 
Dupiasta sobota u nas. Mój M. pomylił się i zamiast leku na naczyniaka, podał Hani mój hormon tarczycy, w wysokiej dawce dla dorosłych. Jesteśmy w szpitalu na obserwacji. Mam nadzieję, że młodej nic nie będzie i skończy się na płaczu, podczas zakładania wenflonu.
 
Madziula to się zagapiłam i jakoś przeoczyłam Twój post.

Blacksilk trzymajcie się!

Ja jestem właśnie na trzecim antybiotyku na ten cholerny pęcherz :(
 
reklama
Do góry