reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja ufam tej Hafiji, położna nawet bloga tego mi polecała. Poza tym ona daje na dole źródła z których bierze informacje.

Ja łyka wina się raz napiłam jak mała poszła spać. Karmiłam po 10h jak się obudziła.

Ja wypiłam wczoraj jedno piwo po ponad roku abstynencji :-)
Ale to mi styknie na następny rok ;-) Nakarmilam małą po ok 5h ale po tym artykule mam kaca moralnego :-(
 
reklama
Wyraziłam się nieprecyzyjnie - wstaje o 4.30, godzinę karmie i próbuje uspic, o 5.30 jest juz całkiem obudzona, najedzona i gotowa na zabawę.
 
reklama
A ja dziś jak karmilam to miałam ubaw malutka co chwile przerywala jedzenie i przechylala główkę do góry i patrzyła na mnie i się rechotala w głos normalnie śmiałam się do łez słodkie to było :-)
 
Do góry