reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

U mnie też często mała jak nie jest bardzo głodna odwala takie manewry - je je i nagle ma mnie i śmiech w głos. Później się krztusi przez to albo chowa się śmiejąc pod pache ; ) słodka jest niezmiernie, cały czas uśmiechnięta - wystarczy na nią spojrzeć i juz uśmiech :)

Co do wstawania tez się przestawila po zmienię czasu i wstaje nie tak wcześnie jak Wasze dzieci ale po 7, a wcześniej ok 8.30. Może ja jeszcze przeciągne :p
 
reklama
Olga zazdroszczę marzy mi się przespana cała noc dziś to w ogóle było super wczoraj jak zasnela o 17 tak już spała tylko ze po północy zaczęła budzić się co godzinę i trochę ciamkala cyca i dalej spać jak próbowałam dać smoka to ryk .... może jak przejdę na mm to będzie lepiej z tym spaniem ale to gdzieś po pół roku bo chyba dłużej nie dam rady karmić.... Kurcze kuszą te promocje nie dawno w 5 10 15 a dziś kupiłam kilka 5-pakow body z smyku bo za zakupy za 199zł jest 35% rabatu i dostawa gratis ;-)
 
Olga zazdroszczę marzy mi się przespana cała noc dziś to w ogóle było super wczoraj jak zasnela o 17 tak już spała tylko ze po północy zaczęła budzić się co godzinę i trochę ciamkala cyca i dalej spać jak próbowałam dać smoka to ryk .... może jak przejdę na mm to będzie lepiej z tym spaniem ale to gdzieś po pół roku bo chyba dłużej nie dam rady karmić.... Kurcze kuszą te promocje nie dawno w 5 10 15 a dziś kupiłam kilka 5-pakow body z smyku bo za zakupy za 199zł jest 35% rabatu i dostawa gratis ;-)
Ja kiedyś mojej w akcie desperacji dałam mm na noc, ale wcale lepiej nie spała. U nas znowu usnęla po 19 po czym wstała o 4, do 5.30 karmiłam i usypiałam (fiasko). Wzięłam ja do łóżka, pomymlała cyca i usnęla do 6.40. Potem do 8.30 przejął ją tata.
 
Dziewczyny nawet nie wiecie jak się cieszę, moje dziecię dzięki tym ćwiczeniom w końcu podniosło się do siadu razem z główką, jestem mega dumna z tego mojego syncia.

Ja też zazdroszczę tym którzy przesypiają nocki, Fifi już śpi, ale od północy budzi się co 2-3 godz:-(, ostatnią noc spałam w drugim pokoju a mąż zajmował się małym, ale budziłam się częściej niż jakbym spała z małym, gdzieś to w głowie siedzi ten instynkt i spać się nie dało.
 
Dziewczyny, wiecie może jakie są normy tych kątów alfa i beta przy usg bioder? Bo podczas usg lekarka powiedziała, że jest wszystko ok, a teraz w systemie lekarz kierujący mi napisał, że poza granicami normy i zgłupiałam.
 
Dziewczyny, wiecie może jakie są normy tych kątów alfa i beta przy usg bioder? Bo podczas usg lekarka powiedziała, że jest wszystko ok, a teraz w systemie lekarz kierujący mi napisał, że poza granicami normy i zgłupiałam.

Thriade nie wiem jakie są normy, ale Filip miał prawy staw biodrowy kąt alfa 60 st. beta 55 st, lewy staw biodrowy kąt alfa 61 st beta 58 st. Obydwa stawy prawidłowe.
 
My mamy Kąt alfa = 68st, kąt beta = 47st, Staw biodrowy lewy:Kąt alfa = 64st, kąt beta = 49st, poprzednie badanie prawy Kąt alfa = 65st, kąt beta = 48st, Staw biodrowy lewy:Kąt alfa = 66st, kąt beta = 47st. Lekarz wykonujący badanie powiedział, że jest w porządku...
 
My mamy Kąt alfa = 68st, kąt beta = 47st, Staw biodrowy lewy:Kąt alfa = 64st, kąt beta = 49st, poprzednie badanie prawy Kąt alfa = 65st, kąt beta = 48st, Staw biodrowy lewy:Kąt alfa = 66st, kąt beta = 47st. Lekarz wykonujący badanie powiedział, że jest w porządku...

Rozumiem, że lekarz wykonujący badanie był ortopedą? Jeśli tak to on się zna na swojej specjalizacji, więc pewnie jest ok:-)
 
reklama
u nas kąt alfa lewego biodra wynosił mniej niż 60 i kazano nam się zgłosić za 6 tygodni na kontrolę, bo podobno musi być min. 60.
 
Do góry