reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

u nas oczko w końcu wczoraj się przetkało i dziś wygląda ślicznie! mam nadzieję, że tak już zostanie :)

u nas też nie dźwiga główki jak leży na plecach, nie wiem o co chodzi tym pediatrom, mam nadzieję, że u nas na szczepieniu w przyszłym tygodniu nie będzie takich cyrków /:
 
reklama
Moja Ola, za tydzień będzie miała 3 miesiące i próbuje podciągać głowę jak trzymam ją za rączki, no ale nie podnosi jej szczególnie wysoko. Ale nie wiem czy chodzi o podnoszenie czy o próbę dźwigania?
 
U nas mała jak leży sama na łóżku to już dźwiga głowę, a jak złapie się ją delikatnie za ręce to się podnosi. Mieliśmy mieć szczepienie jutro ale przez katar przenieśli na wtorek
 
U nas z dźwiganiem główki to wygląda tak, że leżąc na plecach córka podnosi ją bardzo ładnie. Jest natomiast strasznym leniuszkiem podczas leżenie na brzuchu. Wtedy nie jest ważne podnoszenie główki, tylko sprawdzanie czy cała pięść zmieści się w buzi. Gdy natomiast pilnują ją i ćwiczy podnoszenie głowy to zdecydowanie mocniejszą ma lewą stronę, a obracanie główki w prawo ledwo jej wychodzi.
 
U nas za rączki też słabo głowę podnosi. Jak ją z kolei podnoszę za barki (kciuki pod pachy) to bardzo ładnie dźwiga, w ogóle jej głowy nie trzymam, tylko asekuruję. Szczepienie za tydzień we wtorek, zobaczymy co powiedzą ;)
 
No u nas na brzuszku i jak ja trzymam w pionie to trzyma głowę sama i obraca nią ciekawsko na wszystkie strony :p. A tylko za rączki nie może jej udźwignąć sama i jak chce się przekręcić z pleców na brzuszek to jej też głowa ciąży i nie może a cialko chętnie by się obracalo już no i tak to wygląda
 
Mój też ładnie główkę trzyma pomimo, że obawiałam się wcześniej napięcia mięśniowego ze względu tego jego trzymania i odwracania się ciągle na lewą stronę główki, ale "wyrósł" z tego. W zeszły poniedziałek mieliśmy wizytę u okulisty i oczka też są w porządku za pół roku jeszcze jedna kontrola tak na wszelki wypadek :-) A w przyszłym tygodniu kolejne szczepienia, aż się boję...
asd.jpg
 

Załączniki

  • asd.jpg
    asd.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry