reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Mój dalej ma katar u dotego wczoraj na wieczór zmienił mu się głos, gardło go musi boleć bo ma taki piskliwy dziś idę z nim do pediatry.
Na szczęście troszkę jest tylko marudny całą noc nawet ładnie przespal budził się tylko na karmienie i od 5 ma takie krótkie drzemki
 
reklama
Noc minęła nam ok, ale mam problem z piersiami. Normalnie miałam takie głazy w nocy, że masakra. Obudziłam się rano a tu prześcieradło mokre, wkładka w biustonoszu cała przesiąknięta. Nakarmiłam małą po czym zwymiotowała (nie ulała, to były wymioty) chyba wszystko. Nie wiem czy przez to przepelnienie piersi ciśnienie było za duże i za szybko jadła? Chyba jednorazowe (póki co) wymioty to jeszcze nie powód do zmartwienia? Nie wiem co zrobić z tymi piersiami, nie chce odciągać żeby jeszcze nie pogorszyć sytuacji, ale boję się zastoju.
 
Nie no mojemu tez pare razy sie wymiotnelo.
Ja dzis jade z moim na szczepienie i pierwszy raz musze go sama tachac w tym foteliku. To pewnie z 10 kg myslicie ze moze jeszcze z ta blizna cos sie zadziac???
 
A tak bardzo mu się zwymiotowało? Bo u nas to były za 3 takie chlusty.

Co do fotelika to powinno być ok. Uważaj tylko żeby tak nie podrywać go do góry tylko łagodnie podnosić. I jak coś cie zaboli to sobie odpocznij.
 
No ze dwa dni temu chlusnal mi na odleglosc przez ramie tak porzadnie. I potem nic sie nie dzialo wydaje mi sie ze sie przejadl po prostu i to chyba zdarza sie dzieciom
 
Moja jak za dużo zje to parę razy zwymiotowala wraz z fontanna z nosa :) a jak mam pełne piersi i za szybko mleko tryska to mała często się krztusi :/ nie mam jak wyhamować tego strumienia na szczęście tj sam początek karmienia później juz mała musi ciągnąć :)
 
My dzisiaj po pierwszych szczepieniach, mały dzielniacha tylko chwilke zaplakal przy wkluciach, a na rotawirusy pięknie wypił. I cały czas śpi, nawet na jedzenie tylko 2 razy się budził a szczepienie było 7h temu. Co jakiś czas przez sen tak strasznie zapłacze jak go przewijałam to aż się zaniósł :( Na szczęście bez żadnej gorączki ani biegunki jak to nas osrzegali i mam nadzieję, że się nie pojawi...
 
reklama
Do góry