reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Moja polozna po chwili rozmowy zaczęła się rozglądać po mieszkaniu, zawiesiła oko na wózku i stwierdziła że widać ze to nowy wózek i ile za niego zapłaciłam, potem jak wyszła z łazienki to pytała się ile place za wynajem mieszkania :D :o w ogóle jak usłyszałam ze w 30 stopniowy upał ja mam ubrać dziecku body na długi rękaw i spodnie, a na dodatek do 3 miesiąca jest kategoryczny zakaz chodzenia z dzieckiem do sklepów to sobie darowalam wczuwanie w jej rady .. rozumiem, zarazki zarazkami ale cholera jasna jak niemam z kim dziecka zostawić to mam nie jeść do 3 miesiąca czy co ..
Moja mała wykapana, najedzona poszła spać ja też się szybko kładę bo to nie wiadomo kiedy wstanie, oby około 12-1 co bym zdążyła się zdezemnac gorzej jak zaraz wstanie :o :( :)
 
reklama
Michasia to ja nie zauważyłam tych kryzysów laktacyjnych. Za to koło 4-6 tygodnia przy obu synkach miałam mleka za dużo, więc przez kilka dni był problem, bo się nie dało uśpić przy piersi i trzeba było nosić, bo moje dzieci bezsmoczkowe.

Jakieś beznadziejne te położne... Martyśka Twoja to mnie powaliła... Thriade ma farta, że na taką super babkę trafiła.
 
Cześć dziewczyny,
wracam do was po długiej nieobecności ;-) najpierw tydzień w szpitalu,potem tydzień kiedy usiłuję się ogarnąć z Heniem w domu, jest z tym coraz lepiej, ale boje się co to będzie od poniedziałku, jak mężowi skończy się urlop i zostaniemy w domu we dwoje..
nie dam rady nadrobić już postów zaległych, ale wszystkim dziewczynom, które już są mamami, serdecznie gratuluję:tak:

widzę, że macie bardzo różne doświadczenia z położnymi..martyśka u ciebie to w ogóle kobita beznadziejna...ja absolutnie nie narzekam, mam świetną położną, która prowadziła też końcówkę ciąży i super się sprawdziła przy porodzie :tak: Jutro rano jej kolejna wizyta u nas.
 
Cześć dziewczyny,
wracam do was po długiej nieobecności ;-) najpierw tydzień w szpitalu,potem tydzień kiedy usiłuję się ogarnąć z Heniem w domu, jest z tym coraz lepiej, ale boje się co to będzie od poniedziałku, jak mężowi skończy się urlop i zostaniemy w domu we dwoje..
nie dam rady nadrobić już postów zaległych, ale wszystkim dziewczynom, które już są mamami, serdecznie gratuluję:tak:

widzę, że macie bardzo różne doświadczenia z położnymi..martyśka u ciebie to w ogóle kobita beznadziejna...ja absolutnie nie narzekam, mam świetną położną, która prowadziła też końcówkę ciąży i super się sprawdziła przy porodzie :tak: Jutro rano jej kolejna wizyta u nas.

Wreszcie wrocilas :) czemu tydzień byłaś w szpitalu?
 
Blacksilk trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze.

Podaję małemu bebilon i ssie pierś ale robi bardzo rzadką kupkę jak woda. Ja nic takiego nie zjadlam żeby mu zaszkodziło i już nie wiem czy to przez moje mleko czy bebilon mu nie służy. Nawet jak bączki puszcza to zawsze troszkę kupki poleci. Czy którejś z was dzieciątko tak miało. Jeśli tak to jakie mleko podajecie?
 
Blacksilk trzymam mocno kciuki.

U nas połoznej nie było i nie będzie :).Zarejestrowane mam dzieci do Medicover a tam nie ma funkcji położnej rejonowej ;)
I sądząc po waszych komentarzach może dobrze..

Dziś był masakryczny dzień .Dzień mojej frustracji wielkiej i załamania macierzyńskiego ...dzień mokrych oczu i totalnej rezygnacji ...
Cały dzien przy cycku. karmienie co chwila .Kornel prężący się co chwila i wkurzający na cycka , nie spał prawie przez cały dzień ...w końcu około 18 poddałam się dziecko dostało mm ....zjadł i zasnął ...a ja do laktatora -naciągnęłam nie dużo bo za każdym razem po 45 ml ...teraz młody spi ,ale jęczy przez sen

Czy wasze dzieci też jęczą ,płaczą przez sen ( nie pamiętam juz tego u starszaków)
jutro moje starsze dzieci wyjeżdżają z dziadkami na 2 tyg w Bieszczady ...oj bede tęsknić ...bede jednak miała czas tylko dla Kornelka .

Idę spać ....odciągnęłam mleko ,młody śpi ( jeszcze) .
W nocy wstaje Tata do Kornelka ,ja do laktatora.....

Spokojnej wyspanej nocy ....
 
Blacksilk trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze.

Podaję małemu bebilon i ssie pierś ale robi bardzo rzadką kupkę jak woda. Ja nic takiego nie zjadlam żeby mu zaszkodziło i już nie wiem czy to przez moje mleko czy bebilon mu nie służy. Nawet jak bączki puszcza to zawsze troszkę kupki poleci. Czy którejś z was dzieciątko tak miało. Jeśli tak to jakie mleko podajecie?

Moja córa tak ma...ale ja podaję jej tylko swoje mleko...podobno te skoki są normalne i różnice między kupkami.
 
reklama
Do góry