reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Dziewczyny poproszę o kciuki za Hanie. Trafiłysmy dziś do szpitala, bo mała zaczęła ciężko oddychać. Płuca na szczęście czyste. Jutro rano przewoza nas na laryngologie, bo jest podejrzenie naczyniaka w krtani. Jeśli diagnoza się potwierdzi, to do czasu wyleczenia, Hania nie będzie oddychać samodzielnie. Jestem załamana...
Trzymamy&&&&&&&&

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
U mnie polozna mówiła ze będzie 6-8 spotkań, wczoraj mieliśmy 4. Kurcze małemu powyskakiwaly takie jakby syfki na pupie z ropka albo woda w środku i popękały smaruje bepantenem ale nie widzę poprawy mialyscie podobny problem?
 
Mi też położna mówiła ze do 6 tygodnia będzie przychodzić, a była dopiero 2 razy. Ogólnie jak dla mnie to już mogła by nie przychodzić bo mnie denerwuje ta babka .. :zawstydzona/y:
 
U mnie położna była jeden raz i ja jeden u niej w przychodni na ważeniu i nie wiem czy jeszcze przyjdzie. Co do spacerów to mój lubi być wozony przeważnie zasypia:-)
dziewczyny czy wam zawsze odbija po jedzeniu? Bo mi bardzo zadko ja go noszę a on w najlepsze śpi :eek:
blacksilk trzymam kciuki za Hanie
 
u nas w poniedzialek byla polozna, mala w dwa dni przybrala 60g, wiec super. Kolejna kontrola w pt. Wczoraj sciagniete mialam szwy, ciecie mam dlugie niestety:( stara blizne wycinali :( przy okazji pobytu w szpitalu sprawdzilam malej bilirubine, spadla, wiec tez ok:) U was tez kontrola poziomu bilirubiny robiona byla takim aparacikiem? wystarczy dzidziusiowi do czółka i klatki piersiowej przylozyc. Jeszcze 5 lat temu starszej po prostu krew pobierali :) ewczis- doczytalam, ze u was tez przez skore
dziewczyny, pioszecie o obolalych brodawkach, znacie jakis cudowny sposob na takowe? ja z jednej brodawki mam zrobiona mielonke, krwawi przy kazdym karmieniu, bolu nie opisze..stosuje Malten i lanoline z Ziaji. Co jeszcze? EwciaZ-jakies sugestie? cos poza wlasnym mlekiem?

ja na spacer wybieram sie od wczoraj, ale wyrobic sie nie moge:) moze jeszcze dzis sie uda..:) Jak ubieracie maluszki w taka pogode jak dzisiaj?Dlugi rekawek i cienki kocyk?

co do wyjazdow z maluchami ja chcialabym leciec do rodziny z 6-8 tyg maluszkiem, z tym ze podroz daleka-do Portugalii, wiec sie wacham. Z drugiej strony, to nie wyjazd na wycieczke do hotelu, tylko do rodziny, jakby sie cos dzialo tfu tfu , to latwiej zaradzic.

michasia- jaki masz przepis na taki idealny zegareczek:)

blacsilk- kciukizacisniete!!!!
 
u nas w poniedzialek byla polozna, mala w dwa dni przybrala 60g, wiec super. Kolejna kontrola w pt. Wczoraj sciagniete mialam szwy, ciecie mam dlugie niestety:( stara blizne wycinali :( przy okazji pobytu w szpitalu sprawdzilam malej bilirubine, spadla, wiec tez ok:) U was tez kontrola poziomu bilirubiny robiona byla takim aparacikiem? wystarczy dzidziusiowi do czółka i klatki piersiowej przylozyc. Jeszcze 5 lat temu starszej po prostu krew pobierali :) ewczis- doczytalam, ze u was tez przez skore
dziewczyny, pioszecie o obolalych brodawkach, znacie jakis cudowny sposob na takowe? ja z jednej brodawki mam zrobiona mielonke, krwawi przy kazdym karmieniu, bolu nie opisze..stosuje Malten i lanoline z Ziaji. Co jeszcze? EwciaZ-jakies sugestie? cos poza wlasnym mlekiem?

ja na spacer wybieram sie od wczoraj, ale wyrobic sie nie moge:) moze jeszcze dzis sie uda..:) Jak ubieracie maluszki w taka pogode jak dzisiaj?Dlugi rekawek i cienki kocyk?

co do wyjazdow z maluchami ja chcialabym leciec do rodziny z 6-8 tyg maluszkiem, z tym ze podroz daleka-do Portugalii, wiec sie wacham. Z drugiej strony, to nie wyjazd na wycieczke do hotelu, tylko do rodziny, jakby sie cos dzialo tfu tfu , to latwiej zaradzic.

michasia- jaki masz przepis na taki idealny zegareczek:)

blacsilk- kciukizacisniete!!!!

Moriam od pewnego czasu karmie ja regularnie co trzy godziny nawet jeśli śpi to staram się tego pilnować. W nocy co cztery. Budzi mnie sama marudzac sobie w lozeczku ;-)
Co do sutkow,ja po prostu zrobiłam sobie przerwę 2,5 dnia bo małą miała moja krew na ustach i odciagalam do butelki. W tym czasie smarowalam naturalną lanolina akurat używam Lansinoh,nie trzeba zmywac przed karmieniem,najczęściej jak się dało...strupki zeszły po kąpieli a teraz są jak nowo narodzone. Zmieniłam sposób podawania jej piersi bo po prostu wcześniej nie robiłam tego prawidłowo. Nie mówię że teraz całkiem nie boli ale jest nie do porównania ;-)
 
u nas w poniedzialek byla polozna, mala w dwa dni przybrala 60g, wiec super. Kolejna kontrola w pt. Wczoraj sciagniete mialam szwy, ciecie mam dlugie niestety:( stara blizne wycinali :( przy okazji pobytu w szpitalu sprawdzilam malej bilirubine, spadla, wiec tez ok:) U was tez kontrola poziomu bilirubiny robiona byla takim aparacikiem? wystarczy dzidziusiowi do czółka i klatki piersiowej przylozyc. Jeszcze 5 lat temu starszej po prostu krew pobierali :) ewczis- doczytalam, ze u was tez przez skore
dziewczyny, pioszecie o obolalych brodawkach, znacie jakis cudowny sposob na takowe? ja z jednej brodawki mam zrobiona mielonke, krwawi przy kazdym karmieniu, bolu nie opisze..stosuje Malten i lanoline z Ziaji. Co jeszcze? EwciaZ-jakies sugestie? cos poza wlasnym mlekiem?

ja na spacer wybieram sie od wczoraj, ale wyrobic sie nie moge:) moze jeszcze dzis sie uda..:) Jak ubieracie maluszki w taka pogode jak dzisiaj?Dlugi rekawek i cienki kocyk?

co do wyjazdow z maluchami ja chcialabym leciec do rodziny z 6-8 tyg maluszkiem, z tym ze podroz daleka-do Portugalii, wiec sie wacham. Z drugiej strony, to nie wyjazd na wycieczke do hotelu, tylko do rodziny, jakby sie cos dzialo tfu tfu , to latwiej zaradzic.

michasia- jaki masz przepis na taki idealny zegareczek:)

blacsilk- kciukizacisniete!!!!

Ja mam ten maltan i szczerze nic nie pomógł na szczescie nie bylo tak zle jak z moim starszakiem, ale wtedy mama kupila mi purelan. na drugi dzien juz wszystko bylo zagojone i od tamtej pory nic nie bolalo
 
reklama
Mi też położna mówiła ze do 6 tygodnia będzie przychodzić, a była dopiero 2 razy. Ogólnie jak dla mnie to już mogła by nie przychodzić bo mnie denerwuje ta babka .. :zawstydzona/y:

Miałam to przy starszej circe i tej tez sie zdarzyło. Bylismy z tym u dermatologa dziecięcego. Gencjana na wodzie na patyczek do ucha i posmarować te kropki 2xdzuennie, oprócz tego tanno Hermal- taki puder w lotionie- przy każdej zmianie pieluszki i po 2 dniach nie było śladu.
 
Do góry