reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Noo ja też nie wiem co to za teoria ze tylko je śpi. Albo co najlepsze ze noworodek orzesypia 20h w ciągu doby.. moja to na odwrót orzesypia 4 a 20 nie śpi :D
Ciężka sprawa te dzieciaczki.. ja to już bym się chciała doczekać momentu aż mała bedzie przesypiac cala noc :D
 
reklama
U nas też pępek jeszcze się trzyma a w piątek 3 tygodnie będziemy mieć...
Co do spania to u nas też mało śpi w dzień, a jak zasnie to wtedy kiedy chcemy ją kąpać i wtedy twardo śpi :p
 
witajcie:-)
ja od rana w świetnym nastroju, czekam właśnie na nową pralkę.. :-)
u nas kąpanie zawsze Patryk ma o 20, wstaje po 18.00 i do ok 21.00 nie śpi.. więc nie musze się martwić czy go budzić :-)
 
Ja na początku mojego wybudzałam ale to nie że idealnie 21 i koniec tylko tak między 20.30 a 21.30 w zależności jak ostatnio jadł. Dzięki temu wyrobił sobie ten nawyk i budzi się mniej więcej w tych godzinach i zaprocentowało to tym, że w nocy też wyrobił sobie stałe pory karmienia i je koło 2 i 6. W dzień to różnie bo dużo więcej się budzi na karmienia, ale są pewne stałe pory jak okolice 8, 12, 15, 18.
 
U nas też pępek jeszcze się trzyma a w piątek 3 tygodnie będziemy mieć...
Co do spania to u nas też mało śpi w dzień, a jak zasnie to wtedy kiedy chcemy ją kąpać i wtedy twardo śpi :p

no własnie u mnie to samo jak już zaśnie po całym dniu marudzenia to w śpi w tych godzinach co kąpiel powinna być czyli między 19-22 ja nie budzę albo czekam aż się obudzi albo odpuszczam kąpiel po tym jak w dzień nie śpi to potem każda godzina jej snu to dla mnie święto:-)

martyśka a nie pamiętam czy pisałaś tylko piersią karmisz? ja właśnie podałam mm usneła ale zobaczymy na jak długo no bo kurcze jak ona chce ssać co pół godziny to ja nie nadążę z produkcją co ona ma tam pić jak puste cycki już nawet laktator stoi nie używany bo nie mam co ściągnąć jak ona ciągle ssie ;-)

dziewczyny które macie więcej pociech jak wy to wszystko ogarniacie ??? ja za tą marudą nawet obiadu wczoraj nie zrobiłam ledwo pozmywałam a ona już krzyczała :confused2:
 
Ostatnia edycja:
U nas pępek odpadł 11 dnia,bez moczenie i traktowania czymkolwiek. Kąpiel miala na razie tylko jedna ale kapana będzie dwa razy w tyg,codziennie myjemy buźke i wszelkie faldki mokrym wacikiem ;-)
Karmimy się średnio co trzy godziny,w nocy co cztery. Mam chyba dziecko idealne bo małą oprócz tego codziennie przez godzinkę bawi się z tatusiem to je,kupkujei śpi, śpi,śpi. A na karmienie budzi się jak w zegarku. Jedynie kiedy jest wrzask to na przewijaku,jeśli za długo to trwa np kiedy Tata przebiera :-D robi to z wdziekiem zegarmistrza i szybkością szachisty :-D
 
Ostatnia edycja:
My też nie budzimy, tylko czekamy aż się obudzi, ale u nas na kąpanie musi być najedzona bo głodna to się drze niesamowicie :p
Ja dziś się zawzięłam, że w nocy mm nie dostanie i od północy do 9 rano nie spałam prawie bo mała wstawała co parenaście minut i ciągle głodna a rano to już płacz okrutny i mąż się wkurzył i dał jej butelkę i spokój :-(
 
A u nas dziś konkretne spanie, już ponad 3 godziny. Tyle w domku zrobiłam, że już nie mam co i się obijam:))

Dziewczyny na prawdę się nie przejmujcie tym spaniem maluchów, ani się nie obejrzycie to minie. Polcam też chustę, maluch zadowolony, a mama ma wolne ręce, może odkurzać, gotować i co tam chce:))
 
reklama
Pytanie do tych karmiących piersią...Czy zdazalo wam się ze dziecię najadalo się jedną piersią? Co mam zrobić z drugą pełną? Czekać na następne karmienie?
 
Do góry