reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
My właśnie po myciu, ale było fajnie, total relaks i znowu z tego relaksu kupę w ręcznik zrobił;) W tym wspólnym myciu lubię też to, że namydlam i spłukuję, w wanience nigdy nie mogłam tego ogarnąć. Poza tym w kabinie jest cieplutko i tam w ręcznik zawijam, więc szoku temperaturowego nie ma.

Moje sutki dużo lepiej, lewy 100% zagojony, a prawy też nieźle, w końcu nic oprócz własnego mleka nie stosowałam. Na wadze -9kg, więc jeszcze zostało 5, ale w planach mam zrzucić jeszcze w sumie 10-12. Oczywiście powolutku, wcześniej planując kolejne ciąże nie miałam motywacji się odchudzać. Chcę dojść do BMI 19-19,5.

Mąż wrócił, więc dziś będzie pierwszy spacer.
 
Ostatnia edycja:
Kobietki mojej małej coś się poprzestawialo, niechce w dzień spać. Znaczy może chce ale nie może.. meczy sie tyle czasu i jak juz zasnie to budzi się po 10 min.. nie wspominając o tym ze jeśli odloze jak z rąk to budzi się w minute :o wczoraj wieczorem to już była tak padnieta ze ciągle płakała :( w ciągu całego dnia przespala tyle co na spacerze w wózku. Widzę że dziś problem tez się powtórzy..
 
hey no ja tez co dzien nie kapie raczej co dwa dni chyba ze upał jest ..........niunia chyba lubi wode bo raczej płacze jak juz konczymy ;-)

co dodajecie do wody ??? ja miałam kupiony hipp do kapania ale w szpitalu doradzili emolient no i kupiłam oliatum tylko sie wkurzyłam bo po tym niunia ma sucha skóre czego nie było po kapieli w samym nadmanganianie potasu (miałą trochę rumień) wiec jaki to emolient skoro wysusza nie wiem o co chodzi???

a i proszę powiedzcie jak tam pepuszki po jakim czasie odpadły ??? wydaje mi sie ze już słąbo się trzyma i boję się przemywać wczoraj zauważyłąm malutką kropelkę krwi to znak ze się odrywa??? nie wiem już chyba do połoznej zadzwonie boje się że urwe za wczesniej i coś sie stanie małej..........dzis równo 2 tygodnie mamy:-)
 
Kobietki mojej małej coś się poprzestawialo, niechce w dzień spać. Znaczy może chce ale nie może.. meczy sie tyle czasu i jak juz zasnie to budzi się po 10 min.. nie wspominając o tym ze jeśli odloze jak z rąk to budzi się w minute :o wczoraj wieczorem to już była tak padnieta ze ciągle płakała :( w ciągu całego dnia przespala tyle co na spacerze w wózku. Widzę że dziś problem tez się powtórzy..


witaj w klubie u mnie to samo chodzę jak zombie:-D
 
Madziula u mnie jak juz odpadł pępek to po 3 dniach tez zobaczyłam krew, ale zrobił się strupek, ja dalej go psikalam i juz odpadł i jest wszystko ok.
Co do kąpieli, ja puki co kapalam codziennie, chcem wyrobić malutkiej taki rytm ze po kąpieli witaminki jedzonko i jest noc i się śpi :D a nie buszuje, niewiem w sumie jak by było jak bym nie wykapala ale stresuje się ze nie przespala by mi nocy .. ^^
Japierdykam.. ledwo zasnęła i juz się obudziła nawet nie zdążyłam ske przebrać z pizamy:( co jest no.. Madzia masz jakieś sposoby ?
 
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź. Czyli po prostu zależy od dnia:)
Ja na razie w tematach o dzieciaczkach się nie udzielam bo nie mam doświadczenia a mała dalej w brzuszku.
Niestety cała noc nie przespana.. dostałam skurczy ale takich jak na okres , miałam je całą noc nieregularnie i jak na razie nic więcej nie postępuje.
Dziś na 18 idę do ginekologa to zobaczymy.. najchętniej bym mu powiedziała żeby robił co chce bo nie wyjdę z gabinetu dopóki nie będę rodziła :angry:
 
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź. Czyli po prostu zależy od dnia:)
Ja na razie w tematach o dzieciaczkach się nie udzielam bo nie mam doświadczenia a mała dalej w brzuszku.
Niestety cała noc nie przespana.. dostałam skurczy ale takich jak na okres , miałam je całą noc nieregularnie i jak na razie nic więcej nie postępuje.
Dziś na 18 idę do ginekologa to zobaczymy.. najchętniej bym mu powiedziała żeby robił co chce bo nie wyjdę z gabinetu dopóki nie będę rodziła :angry:

Może po badaniu ' ręcznym ' cos Ci się ruszy :)
Ja byłam na wizycie w piatek a w niedziele urodziłam .. :)
 
Madziula u nas pepek odpadł wczoraj a dzisiaj mały kończy 3tygodnie. Krew saczyla mu się ponad tydzień. Teraz smarujemy jeszcze wacikiem że spirytusem lub octaniseptem.
 
reklama
martysia zebym miała sposób to bym była szczęśliwa kobieta ;-) tez nie wiem o co chodzi z tym spaniem w nocy bylo znosnie spala po dwie godziny i w miare krotkie karmienia a teraz od 6 rano to samo co wczoraj pare minut spania i pobudka..............

a najbardziej mnie wkurza ze tylko zaczne karmic to słysze ze robi kupe no i co musze przewinac i od nowa przystawiac bo jak usnie przy piersi tonie bedzie spala z ta kupa.........i kto to madry kiedys powiedzial ze niemowlak tylko je i spi i wogóle luz :eek:
 
Do góry