reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

My wyszliśmy jak mała miała tydzień bo wcześniej ja nie czułam się na siłach. A co do przebierania to u nas czasem raz dziennie a czasem dużo więcej, np. Dziś już 3 razy była przebierana, bo z nocy w ubranko, a w dzień była przygoda z kupą na pleckach i potem ulaniem mocnym :p
 
reklama
My jeszcze nie byliśmy na dworze a niunia jutro 2 tygodnie kończy myślę że wyjdziemy w weekend na pierwszy spacer.... Od wczoraj wieczora nie dałam jeszcze mm w nocy nawet ładnie spała ale dziś od rana do tej pory tylko krótkie drzemki i cały czas przy cycu próboje jakoś to przetrzymac ale chyba nie dam rady jak nie zaśnie nie długo to idę robić mm.....
 
współczuje moni.. ale napewno kolejnym razem się uda.
my na spacer zaczeliśmy wychodzić jak Patryk miał 5dni.. prędzej nie miałam zbytnio siły gdyż podbrzusze mnie bolało..
A ja dzisiaj miałam gości moja mama z bratem przyjechali rano i przed 15 pojechali.. szkoda że tak krótko byli bo 150km mieszkają ode mnie.. a ostatnio nikt mnie nie odwiedza..:szok: nawet teściu wnuka jeszcze nie widział choć ma już 18dni.. a ma tylko 25km..
 
Współczuję Moni:(....to tragedia jak traci się dziecko...:(

My zaczęliśmy wychodzić jak mały miał 4 dni...
Aneczka przebieram jak Ewcia w zależności od potrzeb....
Olga a może mleko mu nie odpowiada?

Jesli chodzi o pologowe krwawienie to umnie mega skromnie
..niby nie ma ale czasem zwłaszcza po karmieniu jak poleci to na Maksa..
Dziewczyny pocewnikowe miałyście problemy z pęcherzem?jem żurawinę bo nie jest za dobrze....
My dzis i wczoraj na samym cycu...brodawki już nie bolą aż tak jak wcześniej, młody tylko jak głodny to urywa mi cycka...a moje piersjak słyszą jego wolanie to ciekną jak głupie :)...jakby cycki sluch miały he he....
 
Ja na spacerze byłam po tygodniu czasu. Teraz przeważnie cały czas na dworze jest w wózki z tym ze ja mieszkam w domu to tez inaczej to. Co do przebierania dziś juz 3 razy przebierają zawsze mam takie szczęście jak zmieniam mu pieluch to on sika :eek: juz mu na szybko zmieniam żeby zaś się nie obsikal :rofl2:
przyszła mi dziś ta herbatka nawet mu smakowała no wypił prawie 100 ml tylko się zastanawiam kiedy najlepiej mu ją dawać przed karmieniem po czy rano popołudniu ?
Współczuję Moni...
 
reklama
Klara ja po cewniku przy pierwszej cc miałam problem z pęcherzem- 3 razy w ciagu 2 mies miałam zapalenie pęcherza. Teraz zapobiegawczo od razu łykałam żurawinę i duzo wody z cytryna bo czułam jak mnie cis tam bolało i na szczęście jest juz ok:) ale w razie większych problemów to mozesz połykać nawet urofuraginum- No bo co zrobić jak juz Ci sie przyplacze to zapalenie?
 
Do góry