reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Dziewczyny napisała do mnie Monia. Mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko, jak Wam napiszę, że przestała się odzywać, bo straciła dzidziusia. To było prawie w połowie ciąży:(
 
reklama
Dziewczyny napisała do mnie Monia. Mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko, jak Wam napiszę, że przestała się odzywać, bo straciła dzidziusia. To było prawie w połowie ciąży:(
No własnie tego się obawiałam, ze to może być przyczyną zniknięcia :( Ewcia, a pisała jak się czuje i tak po za tym co u niej ? :(
 
A ja wsciekla nie chca nas wypuscic powiedzieli ze po 14 beda mierzyc bilirubne przez skore i po tym sie okarze ... A i cala noc nie spalam tak maly mi piszczal w inkubatorze .... Co 20 min sie budzil ...
 
Ojej aż mi łzy stanęły. ....

Martyska nie bój się wychodzić na dwór. Ja z mala zaczęłam wychodzić jak miała 4 dni i codziennie wychodzimy jak wiatr jest to ciepło ubieram w koc zawijam i do wózka :) i tak dziennie 1-3 godziny na dworku jesteśmy tylko na karmienie i do przewijania do domu idę. Inaczej moja starsza córcia by oszalała w domu :D
 
my tam pierwszy raz wyszliśmy z małym jak miał niecały tydzień :) nie ma co się bać. jak wiatr, to mu czapę bawełnianą zakładam, body z długim rękawem i okrywam kocykiem, a jak ciepło, to japę smaruję kremem z filtrem i krótkiego bodziaka zapodaję.
 
kurcze, mały nagle zaczął ulewać /: jedzenia dostaje tyle samo i tak samo często, odbijamy go, a i tak ulewa ): nie wiem co tak nagle się stało.
 
reklama
ewczis76- niezła różnica w wadze… hehe oby u mojej kruszyny okazało się coś więcej niż pokazuje usg.
Siedzę w domu i rozmyślam kiedy w końcu będzie moja kolej…

Mamusie mam do Was pytanie (w końcu udało mi się ogarnąć pranie / prasowanie ubranek), ile razy dziennie przebiera się takiego maluszka? tzn jak często takie maluchy brudzą ubranka- ja nie mam doświadczenia i się tak zaczęłam zastanawiać jak to u Was wygląda.
ewczis76- niezła różnica w wadze… hehe oby u mojej kruszyny okazało się coś więcej niż pokazuje usg.
Siedzę w domu i rozmyślam kiedy w końcu będzie moja kolej…
Mamusie mam do Was pytanie (w końcu udało mi się ogarnąć pranie / prasowanie ubranek), ile razy dziennie przebiera się takiego maluszka? tzn jak często takie maluchy brudzą ubranka- ja nie mam doświadczenia i się tak zaczęłam zastanawiać jak to u Was wygląda.
 
Do góry