reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Klaudia jak się czujesz? Wypuścili juz was bo nie pamiętam?

Michalina śliczna córcię masz :)

Ale mnie dzisiaj sutki bolą masakra... i uda tak wysoko ledwo chodzę dzisiaj....

Patka my dzis wlasnie wychodzimy prawdopodobnie :) czujemy sie oboje dobrze :) pierwsze dni bylo nieciekawie ale juz w sumie doszlam do siebie i czuje sie naprawde ok :)
 
reklama
Angi będzie dobrze,małemu po żelazne się poprawi na pewno
Boże to co to za piguła się trafiła grr

Co do siary to większość z Nas nawet nie wie, że to to:/ mi w pierwszej ciąży wydawało się,że mam.jakieś przesadzone skutki i ich nie domyślam,a ta były właśnie takie mikro kropelki siary,które zasychały na piersi,początkowe to nie ma tego tyle,żeby kąpalo. Ale potem jak juz jest mleko to jest wesoło,jakieś dziecko zapłacze-leci,pod prysznicem stisz-sika po prysznicu,schylisz się też sika,heh śmiać mi się chce jak sobie to przypominam
 
Co do siary to większość z Nas nawet nie wie, że to to:/ mi w pierwszej ciąży wydawało się,że mam.jakieś przesadzone skutki i ich nie domyślam,a ta były właśnie takie mikro kropelki siary,które zasychały na piersi,początkowe to nie ma tego tyle,żeby kąpalo. Ale potem jak juz jest mleko to jest wesoło,jakieś dziecko zapłacze-leci,pod prysznicem stisz-sika po prysznicu,schylisz się też sika,heh śmiać mi się chce jak sobie to przypominam

Sama byłam tego świadkiem... szwagierka pod prysznicem woła mnie a tam z dwóch piersi sika mleko, nie powiem - dość śmieszny widok :-D

Ja zjadłam śniadanie i ubieram się. Pędzę zawieść mocz do badania bo dzisiaj wizyta a ja jak zwykle wszystko na ostatnia chwilę. Na dworze chłód ! ulga .. ;)
 
Jak tam? Jakiś nowy maluch na świecie? Czy 9.07 bez porodów:D?

Miłego dnia dziewczyny! Mój mąż dziś wieczorem znowu wyjeżdża na trzy dni na obozy. Poza tym już prawie zdrowa jestem, jeszcze kilka dni do ideału i mogę rodzić.
 
Patka my dzis wlasnie wychodzimy prawdopodobnie :) czujemy sie oboje dobrze :) pierwsze dni bylo nieciekawie ale juz w sumie doszlam do siebie i czuje sie naprawde ok :)

To super a powiedz mi jak twój synek zareagowała na braciszka? Ile lat ma twój starszy?

Ale brzydką pogodę mamy... ziiiimno i zaczyna padać :(
Normalnie trzeba dzisiaj długie spodnie ubrać

Madziula rodzisz czy jeszcze nie :D :D :D
 
To super a powiedz mi jak twój synek zareagowała na braciszka? Ile lat ma twój starszy?

Ale brzydką pogodę mamy... ziiiimno i zaczyna padać :(
Normalnie trzeba dzisiaj długie spodnie ubrać

Madziula rodzisz czy jeszcze nie :D :D :D

Starszy ma 6 lat i mowi ze sie cieszy i kocha braciszka ale... troszke cwaniakowac zaczal i widac ze troszke jest mu przykro... np powiedzialam do niego kroliczku to on do mnie ze on jest Witek a tak sobje moge mowic na drugiego ...:confused:
 
Klaudia na początku napewno będzie trochę zazdrosny przez 6 lat on był na pierwszym miejscu ciekawe jak moja będzie się zachowywać. Jak narazie strasznie się cieszy i nie może się doczekać mówi ze będzie pilnować bawić itd. Zobaczymy :D
 
heyka u mnie dzień jak co dzień nadal wysiaduje to jajo :-D patka rodzę ale w snach :-D dziś miałam koszmar że pojechałam do szpitala tętno dziecko zanikło i robili mi cc na żywca na korytarzu normalnie obłęd:szok:

pewnie dotrwam do poniedziałku i pojadę na wywoływanie trochę się tego boje ............

u nas też zimno 13 stopni i w sumie się cieszę bo te upały były męczące............tak czytam o waszych problemach z karmieniem i wagą maluszków i boję się jak to u mnie będzie ??? na pewno nie długo u wszystkich się sytuację unormują i będzie tylko lepiej bo innej opcji nie ma:-)

ps. na samą myśl o poniedziałku ściska mnie żołądek ;-)
 
Madziula :D :D :D
A mi się dzisiaj śniło ze urodziłam i miałam taki mały brzuszek mimo że wisiał jeszcze i był taki galaretkowaty hihi Ojj nie mogę się doczekać dawnej wagi i wyglądu :D
Może pojedz trochę ananasa? Ja w pierwszej ciąży tez miałam mieć porod wywołany strasznie się bałam i jadłam ananasa z puszki bo niby po nim są skurcze i poród zaczął się sam może tylko przypadek :D teraz tez jem od 3 dni ananasa hihi

Martyska daj znać po wizycie :)

Thriade gdzie się podziewasz? Tulisz juz swoją malutka? :D
 
reklama
Do góry