reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ej czy to możliwe, że ja w ogóle żadnych skurczy nie mam na tym etapie? Może ja faktycznie to mylę z jakimiś ruchami dziecka? Ale ja czuję wypychanie wyraźnie, takie napieranie na zewnątrz i to nie całego brzucha, tylko poszczególnych rejonów, a nie ściskanie....

Kochana możesz mieć skurcze a ich nie czuć,ja tak miałam w pierwszej ciąży,na monitorze było do 100 a ja nic nie czułam.A teraz już wiem co to skurcze,jak będą wyczuwalne to na pewno będziesz wiedziała,że to to
A ja jutro na ktg do szpitala o 13,teraz jakieś skurcze się pojawiły nie wiadomo skąd,żeby mnie tam qurcze jutro nie zostawili,jeszcze nieee
 
reklama
Kochana możesz mieć skurcze a ich nie czuć,ja tak miałam w pierwszej ciąży,na monitorze było do 100 a ja nic nie czułam.A teraz już wiem co to skurcze,jak będą wyczuwalne to na pewno będziesz wiedziała,że to to
A ja jutro na ktg do szpitala o 13,teraz jakieś skurcze się pojawiły nie wiadomo skąd,żeby mnie tam qurcze jutro nie zostawili,jeszcze nieee

Ja tak mialam w szpitalu skurcze co minute do 100 % a ja ich nie czulam znaczy czulam delikatne twardnienie brzucha ... I pielegniarki ciagle czy nie boli mi brzuch pamietam pytaly....
 
Dzieki dziewczyny :) Ja mialam cesarke z powodu rozejścia spojenia łonowego, byla zaplanowana na jutro, moj gin mnie żartobliwie ochrzanil że zamiast trzymac sie tego jak sie umowilismy to ja go z domu ściągam :-D
Moj tata mowi ze wiedzial juz na tym grillu ze to juz, mówil nawet w trakcie, stwierdził że "inaczej chodzilam" i po tym poznal. Czyli to idzie poznac jakos!
 
reklama
Do góry