reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Asienka ale super trzymam &&&

Ola daj znać :) &&&&

Martyska to już niedługo :)

Ja wczoraj wieczorem miałam skurcze co 6 min ale jak narazie nic z tego nie wyszło :D Dzisiaj wizyta ciekawe co doktor powie :)
 
Dziewczyny nie nadążam za Wami, moja dwójka skutecznie mi to uniemożliwia;)
Gratulacje dla rozpakowanych:)
Kciuki trzymam za te rozpakowujace sie i za czekające rownież, schłodzilo sie to mozna rodzic:)
Angi ja jestem tydzien po drugim cc i przyznaje ze po pierwszym było lepiej. Ja chodzic chodze ale jak za duzo to mam wrazenie ze mi podbrzusze rozerwie zaraz.
 
Asieńka kciukasy!!!! Ja przy obu porodach miałam skurcze kiepskie, więc na finishu przy 9cm podali mi oksy.

Ola powodzenia!!!!

Martyśka jak już to będzie poród to będziesz wiedzieć:)

Ja wczoraj wieczorem miałam silne 40 sekundowe skurcze, ale nieregularne. Już myślałam, że może się rozkręci. Teraz pewnie codziennie takie atrakcje będą. Dziś wizyta o 10:40.
 
No byłam se wykapac i oczywiście od godziny spokój :/ bez sensu, gonie zaraz T do pracy niech mi nie koczuje w domu i idę robić sobie jakieś śniadanie bo juz zglodnialam :D patka w takim razie daj znać co powie twój lekarz na takie skurcze, Ola ty tez daj znać jak sytuacja!
:)
 
Asia,kciuki :)!pewnie ruszy na maksa jak pęcherz przebija.

Ewcia,Martyska,rozkręci się u was :)!

Mi chyba gin wczoraj znacznie pomógł badaniem na fotelu,bo niby skurczy regularnych nie mam,ale podbrzusze boli i czuje w kościach,że to już lada moment...z resztą powiedział mi,że jako wieloródka (FUCK,co to za słowo ;P) mogę mieć długo poród tzw. utajony, a jak ruszy to już od razu z kopyta ;)

Olga,co u Ciebie?wyszliscie do domu?

Buziaki na ten chlodniejszy dzień :)
 
reklama
Kornelia a my nadal kciuki:)

Angi pewnie co 2-3 dni wystarczy, ale mnie nosiło jakoś;) Już skasowałam moją listę.

Ewcia jak chcesz to podeślę ci plik w exel :) jak zadługo nie będę pisać czy coś zawsze możesz machnąć za mnie :) Co ty na to?



Asia ekres? :D tzymam moooocno kciuki :)


Kornelia czy Tobie nie wyszła cholestoza? To nie jest wskazanie do cc?


Ja nie rozumiem jak można się dorobić przeziębięnia w tą pogodę :/ :( tylko ja taka zdolna :/ kaszle i kaszle i zaraz płuca wypluje :( co mogę brać na kaszel przy kp?
 
Do góry