reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

kornelia trzymaj się tam :-) co ta cholestaza tak atakuje i to w końcówce dobrze że chociaż daje objawy i łatwo wykryć...........

już sama nie wiem co gorsze objawy które macie dziewczyny te wody i skurcze czy kompletny ich brak ........

byłam dziś na ktg i usg i na samolocie i co i nic zero skurczy zero rozwarcia :crazy:

z malutką wszystko ok 3500 gram :-) jest bardzo nisko główka już praktycznie w kanale no ale coś do wyjścia się nie śpieszy;-)

w poniedziałek mam umawiać się w szpitalu na ktg z panią doktor co będzie zastepować mojego lekarza i jak nie zacznie się akcja porodowa sama z siebie to 13 lipca mam się zgłosić na izbę i będą wywoływać ..........
 
reklama
Madziuuula spokojnie. Ja pierworodnego urodziłam 5 dni po terminie, a w dniu terminu też jeszcze wszystko było zamknięte na 4 spusty;)
 
Kornelia witaj w klubie. Mialam dzisiaj usg mały już bardzo nisko w kanale rodnym, rozwarcie 3cm, w poniedziałek będę miała wszystkie badania łącznie z krwią żeby zobaczyć czy te hormony watrobowe sie uspokoily bo jak na razie normę mam przekroczona 3-krotnie, najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będę mieć wywolywany poród, chyba ze do tej pory Wojtek zechce sam wyjść.
 
Ja tez jestem za wyczyszczeniem listy
Ja dzisiaj kolejny dzień w domu.. 36 stopni to jakieś nie porozumienie.. :eek:
Jutro ma być to samo, marzy mi się swój ogród i ogromny basen w którym mogła bym się schować.. :(
Zaraz zbieram się do spania, tylko podbrzusze zaczyna boleć
A na jutro termin z usg .. ale jak dla mnie nie ma takich szans ... eh
 
Dziewczyny po cesarce - czy w dzien cc wieczorem mozna wziac prysznic? Kiedy sie wstaje ? Po ilu dniach sciagaja szwy ?

W moim szpitalu po 12 h od operacji musisz wstać bez pomocy,przychodzi piguła i nie ważne czy to dzień czy noc musisz stanąć na nogi i zrobić kilka kroków. Ja miałam.wtedy jeszcze cennik więc nie było mowy o prysznic. Jak stanęłam na nogi chlusnęło ze mnie,otarły mi nogi i kazały się położyć. A Aszwy wyciągają u nas w 6 dobie po operacji
 
reklama
Madziuuula spokojnie. Ja pierworodnego urodziłam 5 dni po terminie, a w dniu terminu też jeszcze wszystko było zamknięte na 4 spusty;)

dzięki ewcia pocieszyłaś mnie trochę:-) chyba już zaczynam panikować tak jak większość z nas ;-)

zastanawiam sie czy czesto się zdaża że zaczyna się tak z dnia na dzień ze np dzis skurczy i rozwarcia brak a na drugi dzien pełna akcja porodowa ??? czy raczej to pomału stopniowo sie dzieje???
 
Do góry