reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Perła ja miałam cc o 10.40. Dostałam raz morfinę a tak to paracetamol. Boli jak cholera ale stanęłam na nogi przed 19 i chodziłam, siadam, klade sie itp zaraz ide na zwykła sale
Kurcze a dlaczego tak jest ze w 1 szpitalu wstajesz po 12h a w innym po 24 ( tak jak w moim)

Co do tego śluzu to też mam taki jak opisujesz od jakiegoś czasu.
W poprzedniej ciąży tez pod koniec miałam taki bardziej wodnisty
 
reklama
Wichurka, Perla, gratki bobasków :)!

Olga,co do skurczy z krzyża,to nie każda kobieta je ma.ja urodziłam mając tylko skurcze z podbrzusza i ogólnie akcja rozwijała się bardzo podobnie jak u Ciebie :).3mam kciuki :)!!!pisz co tam,jak tam :)

U mnie póki co cisza,i bardzo dobrze,bo potrzebuje jeszcze chwilkę :).tylko macica mi się trochę stawia,ale myślę,że duża zasługa w tym mojego rozbrykańca :).no i apetytu kompletny brak, tylko woda i owoce dają radę....
 
Wichurka, Perla, gratulacje!

gratulacje! :D a ja od 2 godz. mam skurcze co 20 minut, chyba się zagęszczają, więc możliwe, że dziś w nocy ruszy (;

Ja przy pierwszym porodzie mialam skurcze z podbrzusza aż do momentu gdy mi oksy podłączyli, wtedy zaczeły się te od pleców, ale to już parte byly, ani połowa kroplówki nie zeszla i maluch był na zewnątrz.

Co do apetytu to ja miałam wilczy apetyt tuż przed porodem, na dzień i dwa przed zjadłam wiecej niż zjadałam przez tydzień ;-)

Bylam wczoraj odwiedzić w szpitalu koleżanke która w niedziele urodziła, jaki fajny ten jej synuś :-) Podobno drze sie niemiłosiernie jak jakaś położna go tknie, a ciotka Nikita została zaakceptowana w pełni, obejrzana starannie uważnym spojrzeniem, po czym bez jęknięcia przewineła, przebrała, ponosiła, podawała mamie - jestem dumna z siebie :-D
Jedna położna jak mnie zobaczyla to zapytała czy już zostaję :-D
 
Michasia jeszcze przecież jest czas. Która to twoja ciaza? Na tel. Nie widać suwaczkow.

Nikita no co ty opowiadasz z tym apetytem, ja mam jeszcze czas :D

Nie mogę spać, duszno gorąco mi, okna otworzyłam, brzuch pobolewa.... :/
 
Ostatnia edycja:
Gurek przyjeżdżaj do Wawy np. na Żelazną lub Madalińskiego tu Ci pewnie pozwolą urodzić SN. Nie rozumiem czym się kierują u Ciebie z tym CC, skoro piszesz, że blizna ok.

MamaPatryka kiedyś we wszystkich szpitalach leżało się 24h po CC teraz w bardziej postępowych szpitalach skracają ten czas, a w innych nadal się tak leży.

Angi wichurka miała CC, bo tylko ciut ponad rok minął od jej poprzedniego CC.
 
Olgaa ... i jak rozwój sytuacji ??:)

Ja zaczynam się chyba stresować bo od wczoraj wieczora nie czuje ruchów .. zjadłam śniadanie i cisza, teraz próbuje pobudzić ją słodką drożdzówką :-( ah, człowiek ciągle w stresie jak nie jedno to drugie ... jak do obiadu nie bedzie zmiany to jade chyba na ip
 
Niby coś poczułam ale bardzo dziwnie.. przez ostatni czas każdy ruch można powiedzieć że było widać gołym okiem a teraz było to takie przytlumione.. delikatne. Któraś dzidzia tez miała taki okres buntu na tym etapie ?
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Wichurka, Perła gratulacje!!! Kciuki za rodzące niebawem.

Melduję, że od wtorku wieczora jesteśmy już w domku. Angi prośba o dopisanie nas do listy. Hania urodziła się 26.06 (cc). Waga 2445, 49cm, 10 pkt.
I od tego czasu dzieje się najfajniejsza rewolucja życiowa :-) Cesarkę wspominam bardzo dobrze, szybko wstałam, mało bolało. Poza kilkoma godzinami unieruchomienia zaraz po zabiegu, nie było taryfy ulgowej w szpitalu. Czasami zasypiałam na siedząco z laktatorem w ręku, ale waaarto :-)
Doczytam co u Was mam nadzieję niebawem :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry