reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
ZulugulKa moj tez ma tak nisko tydzien temu w badaniu ja czul i widzial we wzierniku gin i kroka bez bolu zrobic nie moge i juz tak sie tocze dwa tygodnie conajmniej takze naprawde lez i nie stresuj sie bo jeszcze roznie moze byc
 
Tylko żebym wytrzymała chociaż te 10 dni, bo główkę ma tak już nisko że ciężko mi się chodzi do łazienki.

Dasz radę,jestem pewna- nie martw się a każda kobieta jest inna i nawet lekarz nie jest w stanie Przewidzieć takich rzeczy na 100%. Oszczędzaj się i nie denerwuj. A nawet jeśli Dzidzia pojawi się wcześniej to będzie zdrowa jak ryba :-)
Uszy do góry :-*
 
Dzięki za dobre słowa, będę nadal leżała, robię to już od przeszło 4 tyg. Najbardziej mnie wkurza to, że cały czas odpoczywam, krąże tylko łóżko-kibelek, a tu tak się narobiło. Chociaż z drugiej strony nie wiadomo co by było jakbym normalnie funkcjonowała może już dawno mały by się urodził.
 
Dzięki za dobre słowa, będę nadal leżała, robię to już od przeszło 4 tyg. Najbardziej mnie wkurza to, że cały czas odpoczywam, krąże tylko łóżko-kibelek, a tu tak się narobiło. Chociaż z drugiej strony nie wiadomo co by było jakbym normalnie funkcjonowała może już dawno mały by się urodził.
Dokładnie, pewnie gdybyś trybu życia nie zmieniła to by się to gorzej skończyło. Ale mówię Ci 35 tydzień za pasem, to już naprawdę jest spory dzieciak. Nie doczytałam czy ty dostawałaś sterydy na płuca? Bo może skoro grozi Ci przedwczesny poród to warto o to lekarza zapytać.
 
reklama
Do góry