reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
ewczis czekam na wiści! dobrze że jesteś pod dobrą opieką..
u nas noc dzisaj była krótka bo nie mogłam do 24 zasnąć a o 6 dzieci mnie obudziły..
Wczoraj byłam na imprezce z okazji dnia mamy i taty co córcia z zerówką przygotowała i jestem w szoku co takie dzieci potrafią :-) tańczyli poloneza, krakowiaka, balet..później był poczęstunek :)
 
Hej! Wczorajszy dzień mega pracowity, całe piętro wysprzątałam. Przyjechała do mnie szwagierka i pomogła mi troszke, w sumie jej rolą było znoszenie wszystkiego co nie potrzebne na doł bo jak bym miała przejść 20 razy po tych moich schodach ( i to jeszcze załadowana śmieciami ) to pewno bym padła, gdzie w sumie przy samym sprzątaniu już padałam przez ból brzucha .. ale ważne, że podołałam :D pościel w łóżeczku też gotowa, jutro zamontuje karuzele i baldachim :) Do końca tygodnia chciałabym wypindrzyć cały dół i śmiem powiedzieć, że jak dla mnie to w przyszłym tygodniu Maja może przychodzić na świat :-)
Dzisiaj wyruszam w miasto, mam trochę spraw do załatwienia i przy okazji chyba zajadę do ccc bo przyszedł sms, że 20% zniżki na każdą rzecz .. :zawstydzona/y: akurat może wybiorę coś na po porodzie jak już nóżki będą normalne :-)
A no i co ważne to jadę odebrać wynik Gbs i posiewu moczu, ciekawe co tam wyjdzie ..

Ewcia, ty to bidulo wszystkie choroby przygarniasz. Ale nie stresuj się, masz dobrych ludzi koło siebie. Mam tylko nadzieje, że ktoś z rodziny jest przy Tobie i Cię wspiera. Ale musisz pamiętać, że my trzymamy kciuki za Ciebie i maluszka.. i coś czuje po kościach, że też zostaniesz czerwcóweczką :)

Miłego dnia, ja pędzę się szykować :)
 
Ja po wynikach a popołudniu wizyta. W ciągu miesiąca przytyłam 4,5 kg to jakiś kosmos zawsze do 2 kg a teraz:no:, mam nadzieję, że to może woda bo bardzo puchnę. Już chyba wiem dlaczego tak się ciężko czuję jak to już +14,5kg:szok:

Ciekawe ja tam Ewcia?
 
reklama
Thriade, no widzisz, porządny sprzęt i od razu wszystko jasne :D

Ewczis, naprawdę nie masz się czym martwić, 36 tydzień to prawie jak nie wcześniak :) dzieciaki się dużo wcześniej rodzą i nic im nie jest!
 
Do góry