reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

co do wagi to moja też w dwa tygodnie wzrosła o 1kg, ostatnio przez miesiąc przytyłam 70dag.. razem mam już10kg na plusie.ale pewnie nasze maluszki tak ciałka nabrały..:-) też czekam na wieści od ewy..
 
reklama
Wagą nie ma się co aż tak bardzo przejmować. Ja w pierwszej ciąży przybrałam tylko 10kg, tydzień po ważyłam 3 kilo mniej niż przed ciążą, ale brzuchol mi wisiał i później i tak przybrałam i przez pare lat nie mogłam się pozbyć. Teraz przytyłam 20 chociaż nie było tego widać (rozmiar dalej xs/s, żadnego ubrania ciążowego) i już praktycznie brzucha nie mam wcale a kilogramy lecą w dół jak szalone. Więc nie ma się do martwić :)
 
Heloł
Ciekawe co tam u Ewczis?
Dziewczyny jak puchniecie to znaczy że za mało wody pijecie, bo organizm sobie ja magazynuje jakby mu zabrakło. Spróbujcie pic dużo wiecej wody czy choćby jakiś innych płynów.
Waga teraz pójdzie wiecej do przodu i to jest prawidłowe :tak: maluchy rosną a organizmy nasze przygotowują sie do porodu i magazynują m.in. tłuszcz na czas karmienia. Połozna też nam to mówiła, że jakby brakowało nam pożywienia -od zarania dziejów, ze sie tak wyrażę ;-) i matka nie umiała by go zdobyć bo była by po porodzie a nikt by jej nie dostarczył, to ten tłuszcz zgromadzony w ciele wystarczy by dostarczyć pokarmu maluchom ;-)

Ja wczoraj miałąm skurcze przepowiadające ale takie mocne, cos czuję, ze poród niedaleko :-)
 
reklama
Do góry