reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ale Ty Madziula jesteś dwa tygodnie bardziej zaawansowana, ja za dwa tygodnie też się nigdzie nie ruszam. Zresztą teraz też nie będę szaleć, muszę się nagadać z przyjaciółką, bo mi się do Torunia wyprowadziła i się mega rzadko widujemy.
 
reklama
Hej dziewczyny z tego co widzę na Facebooku to Karola juz jest po cesarce bo jej mężczyzna wstawił zdjęcie maleństwa :) <3 pozostaje nam czekać aż się do nas odezwie.
Ja popołudniu padłam spać na 2 godz przez ta nieprzespana noc, a mój skończył szybciej prace bo coś mu w kregoslupie strzelilo i " umierał z bólu " Matko, niema nic gorszego niż obolały chłop w domu! Ja niewiem co on by zrobił jak by był w ciąży i np bolało go chociażby spojenie tak jak mnie ... ehh. Nafaszerowalam go przeciwbolowymi, nakleilam plaster i niech ta metoda placebo lepiej zadziała :D
Ja tym czasem żegnam się na dziś, uciekam się kąpać i spać, mam nadzieje ze dzisiejsza noc będzie bardziej śpiąca niż wczorajsza :o
 
Dziewczyny wiecie co...mam takie dziwne uczucie drgania w macicy,tam nisko nisko jak bym siedziała na wibrującym telefonie,trwa to kilka s i przechodzi ale jest często. Nie jest to bolesne,ani przyjemne ale takie wkurzające.Ma może któraś z Was takie cosik?

No a ja się w końcu pochwalę,jak większość z Was napadł na gemini,zostawiłam u nich ponad 300 zł ale przy okazji uzupełnił apteczkę domową i dzisiaj kupiłam troszkę lumpków w smyku,wie c jestem już spokojniejsza,teraz pakowanie torby i pranie. Dzisiaj przyszła mi pościel więc jutro męża będę męczyła żeby przytargał łóżeczko:)
 
martyska kolorowych snów :)

Julia gratulacja. Szymek jest bardzo duży, wygląda jak donoszony maluch. Trzymam kciuki, żebyście szybko wyszli ze szpitala.

Gosia już po?
 
Gurek no to nie miałaś ciekawie... trzymaj sie i daj znać co jakiś czas :-)
Gosiaczek co u Ciebie?

mi dzisiaj brzuch twardnieje tak nieprzyjemnie i w ogóle tak ciężko sie czuję... jakos przeczuwam, ze bedzie wcześniej niż 24 lipca...
 
reklama
Do góry