reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ja właśnie też wczoraj pomyslalam ze większość dzieci na razie urodzone przez cc. Trochę mnie to przeraza że mam rodzic naturalnie skoro taka tendencja. Wśród moich znajomych w tym roku już 5 rodziło i wszystkie cc.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wiecie co...mam takie dziwne uczucie drgania w macicy,tam nisko nisko jak bym siedziała na wibrującym telefonie,trwa to kilka s i przechodzi ale jest często. Nie jest to bolesne,ani przyjemne ale takie wkurzające.Ma może któraś z Was takie cosik?

No a ja się w końcu pochwalę,jak większość z Was napadł na gemini,zostawiłam u nich ponad 300 zł ale przy okazji uzupełnił apteczkę domową i dzisiaj kupiłam troszkę lumpków w smyku,wie c jestem już spokojniejsza,teraz pakowanie torby i pranie. Dzisiaj przyszła mi pościel więc jutro męża będę męczyła żeby przytargał łóżeczko:)
mig też tak mam i jest to strasznie denerwujące[emoji10]
 
reklama
Dziewczyny wiecie co...mam takie dziwne uczucie drgania w macicy,tam nisko nisko jak bym siedziała na wibrującym telefonie,trwa to kilka s i przechodzi ale jest często. Nie jest to bolesne,ani przyjemne ale takie wkurzające.Ma może któraś z Was takie cosik?
Tez tak miewam, pewnie mała rączką tak macha sobie. Nieraz jej pytam skąd tam wzięła telefon i niech napisze smsa do mamy:-D

O 21 przyszedl macius przez cc waga 2460 dlugosc 53 narazie idzie do inkybatora bo jako wczesniak jest traktowany. Ja leze znieczulenie juz po malu schodzi

Gratulacje składam, życze szybkiego powrotu do formy dla Ciebie i wyjscia z inkubatora dla maluszka:happy:


Dziewczyny, od ktorego tygodnia dziecko się już nie kwalifikuje jako wczesniak? Od 36 ? Bo skurcze mam coraz częściej, nie wiem czy dotrwam do umówionego terminu cesarki.

Martyśka nie zazdrość cesarki, ja się piekielnie boję że mam ją miec, wolałabym 5 razy naturalnie rodzić niż dac się pokroić:no: To poważna operacja, nie przebicie ucha, i nikt i nic mnie nie przekona ze nie powinnam się bać:-(
 
Do góry