reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Maluszek wyszedl za szybko przez infekcje wod plodowych wiec teraz lezy bidulek pelno kabelkow, na antybiotyku, kroplowkach z tlenem. Nie moge go przytulic nawet :-( sama malo nie zeszlam bo dostalam tachykardii i temperatura z 35.8 na 39 skoczyla w pare minut. Nie mogli mi sie w zyly wbic puls chyba kolo 200 mialam. Moge tylko podziekowac poloznej za to ze mnie zlewala...
Duzo zdrowia! Śliczny jest :-)

Dostalam zastrzyk na pluca, zaraz ide na blok porodowy mam dostac kroplowke i chyba sie zacznie rodzenie :szok: ten bol brzucha to znaczy ze macica sie przugotowuje

Nie martw sie, jesteś pod dobrą opieką i za chwile bedziesz mogła zobaczyć swojego skarba :-)

Gosiaczek &&&&.... Kochane zmierzylam cisnienie bo cukier wysoki 156 a cisnienie 120 78 a puls 104 to duzo ? Bo ja zaraz w jakas paranoje wlaze

To nie zbyt dużo, ja mam zwykle niskie ciśnienie i wysoki puls, a jeszcze wyższy przy wysokich cukrach. Jak masz taki cukier to szklanke wody wypij, błyskawicznie obniży cukier do 120, zobaczysz. Ja na insulinie jadę już miesiąc, woda działa lepiej niż insulina :tak:
 
cisza zapadła.......... ciekawość mnie zżera co u gosiaczka :-) jutro koleżanka jedzie na wywołanie bo już tydzień po terminie będzie miała dziewczyna niespodziankę bo nie chcieli wcześniej poznać płci a kuzynka nie dawno urodziła drugiego synka mam wrażenie że wysyp dzieci w tym roku :-)

(a ostatnio o gbs was pytalam na wypisie ze szpitala mam wpisane gbs(-) czyli ujemny więc albo ten zwykły posiew wytarczył co im dałam z maja albo mi zrobili bez mojej wiedzy jak badali........)
 
Kati jestem i żyję w dwupaku. Produkujecie takie ilości, że nie mogę nadrobić, ale staram się.
Mam dużo zajęć, bo mąż ma sesję i ciągle się uczy i nie mam w ogóle pomocy. Tylko mnie wkurza. Staram się z młodym dużo wychodzić i na dworze przebywać, awięc komputer poszedł trochę w odstawkę.

Co do torby do szpitala, to ja 4 dni temu ostro doapkowaywałam, bo było grubo. Nałykałam się no-spy, położyłam plackiem i na szczęscie przeszło.
Miłego wieczoru
 
Kurcze niezła cisza. U mnie też totalny wysyp dzieci, już 25 wśród znajomych w tym roku;) Tak dużo, że aż musiałam policzyć:D

Ja nadal mam jakąś niemoc. Jutro jedziemy do mojej przyjaciółki do Torunia, w sobotę z Torunia do Płocka na wesele szwagra i w niedziele do domku. I to ostatni wyjazd przed porodem. Wiem, że na pewno będzie fajnie, ale jakoś nawet mi się nie chce pakować:( ech.
 
reklama
Ewcia z podziwiam że masz jeszcze tyle sił :-) ja już do rozwiązania będę jeździć tylko na wizyty lekarskie strasznie szybko się męczę i puchna nogi :-/ do tego mam wrażenie że mała już bardzo nisko aż takie dziwne uczucie jak chodzę....
 
Do góry