reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
no tak kto długi śpi ten o wszystkim dowiaduje się na końcu ...........:-)

julia wielkie gratulacje maluszek śliczny nie powiedziała bym że wcześniak taki ładniutki zdrówka dla was:-)

gosiaczek i karolina
powodzenia &&&:-)

ewczis ja przez całą ciąże mam puls min 110 przy niskim ciśnieniu a zdarza się i 120/130 ale podobno jak ciśnienie niskie to i puls wyższy a w ciązy to już wogóle ma prawo być nieco wyższy organzim musi tłoczyć wiecej krwi..........

ja mam w piątek usg nie mogę się doczekać ile warzy mój bobas i czy jeszcze mam czas czy już coś się dzieje bo ostatnio mam coraz częściej te skurcze przepowiadające;-)

a ktg to niektórzy lekarze wcale nie robią jak widać ze z ciaża jest ok dopiero na pordówce sporo moich znajomych miało pierwsze ktg
 
Julia gratulacje, synek śliczny i w ogóle nie wygląda na wcześniaka, dużo zdrówka dla was i szybkiego powrotu do domku.

Gosiaczek
ty też pewnie dzisiaj do Julii dołączysz, trzymam kciuki żeby szybko poszło.

Karola
ty też się trzymaj.

Ale się worek rozwiązał, teraz już poleci:-D

U mnie nocka też lipa od 3.30 nie spałam a o 6 budowlańcy elewację robią:wściekła/y:
 
Chyba u gosiaczka coś się dzieje, bo cisza od niej. Ale oczywiście mają jej podać kroplówkę czyli pewnie oksy, zamiast czekać na skurcze. No chyba że o czymś nie wiemy.

Julia współczuję przeżyć. Wiadomo ile synek będzie w inkubatorze?

Ja normalnie mam tętno 60-80, w ciąży 80-110.
 
Wlasnie leze i mam oksy jak sie nic nie ruszy to bede miala cc bo dzis musze urodzic. A dalej wszystko pozamykane mam rozwarcie na olowek jak to powiedzial doktor
 
reklama
Do góry