reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Hej, hej!
My już w domu, Ada do przedszkola poszła, wracamy do rutyny.
Kuklaki - dzięki :-) coraz lepiej u nas :-) U Was rok obfity w wydarzenia się zapowiada.
Kończę karmienie powoli i smutno mi strasznie...
Trzymajcie się!
 
reklama
Hejka! Dziś taka piękna pogoda, chyba wybiorę się do pracy - w odwiedziny, może coś uda mi się dowiedzieć co dalej, a jak nie to może umówie się na jakąś rozmowę.
Mała daje popalić już śmiga na 2 nogach i łobuzuje przy tym.
 
Kuklaki wiem staram się.

My to drugie moze za 2-3 lata ;)

Aneczka i jak już całkiem bez cyca ? I jak idzie ?
Ja też chciałam odstawić ale fakt czasem przychodzi i zal ze to koniec karmienia.

Asia wow to niezły Sajgon pewnie w domu :)

Maja ogółem już lepiej po szpitalu. Śmieje się itp. Kupy już lepiej daje jej normalniejsze jedzenie.
Tylko je dużo więcej Jak kończy to płacz najpierw ze koniec. A w nocy dziś to mi co 3 godz albo nawet niecałe budziła się i krzyki uspokajala się dopiero po mleku...
 
Aga, karmię jeszcze, ograniczyłam do 1x dziennie, potem raz na dwa dni, chcę, zeby laktacja mi sama ustała i dla Małego lepiej stopniowo. Super, że Mai lepiej. a ze jeść chce, to normalne, musi uzupełnic niedobory po rota, organizm mądry jest ;-)
Asia - zazdroszczę pogody, u nas leje i wieje.
a mnie głowa boli i to coraz mocniej. Muszę się sproszkować, bo jak sie rozkręci, to się nie pozbieram ;-(
 
Witam :)

dzięki za życzenia zdrówka :) starszakowi pomogły i obyło sie bez anty , niestety Tym po dzisiejszej wizycie na antybiotyku :(
ja chce już wiosne bo z tą pogodą to poprostu oszaleje :( dziś owszem pięknie , słonecznie , ale wiatr taki ,że pranie musiałam kilkoma spinaczami przypinać bo by porwał:)

aneczka - moj zawsze mówił o trójce :) ja chciałam tylko dwoje :) narazie to tylko gadanie mojego a do ostatecznej decyzji jeszcze daleko :)

kuklaki - to ciekawa koncowka roku ci sie szykuje :) nam w tym roku równo 5 latek we wrześniu stuknie :)

netta- jakoś mi umknęło imię twojego synka - cudne jest :)

aga- super ,że z malutką już lepiej :)


ps. dziękuje za polubienie SSL :)
 
Halo, halo, jest tu kto? Co tam u Was?
Mój syn jest ostatnio złym człowiekiem, ale mąż znalazł wczoraj przyczynę - trzecia dwójka się wyrżnęła, czwarta w natarciu.
Przyjeżdża dziś do mnie koleżanka z córką w wieku Ady i zostają na noc :-) Super. Wczoraj ogarnęłam stronę kulinarną, dzisiaj sprzątam.
A poza tym nic ciekawego, Mały nadal odkasłuje glutem i trochę kataru ma jeszcze, no i marudzi mocno.
Nie wiem też jak to będzie z tym nocnym spaniem, bo w nocy już piersią nie karmię, a on i tak budzi się co najmniej 2 razy na butelkę i mam wrażenie, ze jest naprawdę bardzo głodny, ze to nie kwestia przyzwyczajenia czy potrzeba przytulenia. odstawimy się od cyca, to mu na jedno karmienie będę stopniowo zmniejszać ilość proszku aż dojdziemy do wody i zobaczę, córka tak się w końcu przestała budzić, ale trwało to do półtora roku. Więcej wieczorem już mu nie mogę dawać jeść, bo pół godziny przed kąpielą dostaje kaszkę, a po kąpieli mleko, nie zawsze wszystko wypija, bo już nie może. I najdłużej jak spał po czymś takim, to było 6 godzin, zazwyczaj jest to 4-5 i znowu je. A jest raczej szczuplaczkiem.
Dobra, Młody zasnął to idę szaleć z odkurzaczem i mopem.
Miłego dnia :-)
 
Jestem jestem :)
czasu troche malo ale mala juz ok w dzien, tylko w nocy sie jeszcze cos budzi mi... czasem sie uda ja polozyc, a czasem mleko jej daje bo inaczej nie da rady.... a spala juz bez jedzenia przed szpitalem.

Aneczka zdrowka zdla Was, a z tym karmieniem, to u nas tez kaszka przed kapiela i po mm, i wlasnie spala adnie a teraz przez szpital sie przestawilo, albo jeszcze nadrabia po tym rota. a wczesniej to moja sama przestala sie budzic na karmienie jak jeszcze na cycu byla ;) chociaz z takiego czestszego karmienia to musialam ja oduczac. Trzymam kciuki zeby i u Was sie jakos udalo z tym.
To ile karmien ci jeszcze zostalo? :)

Masakra pogoda, slonce deszcz slonce grad... gdzie jest wiosna? :)
 
Współczuję przejść chorobowych a szpitalnych to już w ogóle! My męczymy się z katarem inhalacje co chwilę.. Muszę mała przekupywac piosenkami z YouTube żeby wysiedziala a bardzo nie lubię jej trzymać przed ekranem ale co zrobić innej metody nie znalazłam

A propo pracy to widzę że większość tak jak ja nie bardzo ma do czego wracać na też muszę szukać a jak tu to zrobić z taką małą przylepa.. Podjęliśmy decyzję o drugim dziecku.. Tyle że okres był w styczniu a teraz coś mu się odwidzialo i nie ma go a ciąży brak.. Chyba nie mam owulacji. A jak u was z płodnościa? Jeśli nie karmicie piersią to pewnie już wszystko u was śmiga
 
reklama
Hej!
Aga - przyszla sobota jest data graniczna, idziemy do knajpy i juz sie nie chce ogranicac z jedzeniem, wiec najpozniej wtedy bedzie pozegnalne karmienie. chlip chlip...
ja okres dostalam tydzien temu dopiero, po 10,5 miesiacach, dlugo dosc.
Bylam dzis z Wojtkiem w kawiarni, byla kolezanka z polrocznym synkiem. Fajnie tak sie ruszyc chociaz na chwile ;-)
 
Do góry