reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aneczka powiem ci ze ja już miesiąc nie karmię i i tak czasem tak brakuje wciąż tego ;) choć chciałam samą bo wiedziałam ze potem ciężko by było. Bo wolałam to przed tym szpitalem i w gruncie rzeczy dobrze ze sie wtedy udało. A najlepsze ze chciałam też gdzieś się wyrwać jak skończę karmić A jeszcze nigdzie nie byłam... nawet do żadnej koleżanki zeby sama wyjść... mój wciąż w pracy A mala noce niespokojne i nawet nie bardzo narazie jak zostawić ja. Może za niedługo się mala uspokoi bardziej i sie uda. Potrzebuje sie zresetować. Od rutyny w domu obowiązków i tych całych stresów w szpitalu
 
reklama
No reset mega potrzebny. Ja w tym tygodniu miałam atrakcji, bo ta koleżanka nocowała i dzisiaj kawiarnia, więc trochę się działo czegoś innego. Ale poszłabym gdzieś do pubu z koleżankami, a nawet gdzieś potańczyć, tylko nie wiem gdzie, bo ja nie znoszę klubowej muzyki, potańczyłabym sobie przy hitach typu Jennifer Lopez, Michael Jackson itd :-)
 
Ja właśnie narazie brak możliwości... mój dzień w dzień w pracy więc nie wyjdę bo skoro on wstaje rano to ja wstaje w nocy do małej. Dziś chyba z półtorej godz przy niej stałam bo coś nie mogła zasnąć zasnąć nocy a jak już zasnela to zaraz się budziła i tak pół nocy.
A teraz biorę się za sprzątanie większe w domu bo ciągle tylko po wierzchu ogarniam.

Miłego weekendu :)
 
Hej!
Jak po weekendzie?
U nas dziś odbyło się pożegnalne karmienie, smutno mi strasznie :-( Mogę jeść wszystko, ale wcale teraz nie mam takiej ochoty. Wiadomo, zakazane smakuje najlepiej. Nawet kawa z mlekiem wyczekiwana tak długo nie zrobiła na mnie aż takiego wrażenia.
Ale synek poprawił mamie humor, bo zrobił pierwszy kroczek!!! Dosłownie jeden, ucieszył się bardzo z tego faktu albo z naszej reakcji entuzjastycznej :-)
Dobrej nocy!
 
Super gratulacje;) moja jak coś dalej jest to rękę wyciąga i prędzej się przewroci niż krótka zrobi :) he he ale ma jeszcze czas

My dziś dwa razy na spacerze już dawno z mala tyle nie lazilam pogoda ładna była to trzeba korzystać no i z tego ze wolne też ;)

Aneczka to trzeba myśleć o następnym dziecku i będzie kogo karmić ;) korzystaj
I daj znać koniecznie jak mały bez cyca ;)
 
Aga, dzięki :-) Co do karmienia, to chyba mnie gorzej niż jemu, wczoraj nawet sobie popłakałam, ale dziś juz lepiej. A on już się przyzwyczaił, ze cyca nie ma, stopniowo się odbywało odstawienie. Ale trzeciego raczej nie będzie ;-) Chyba, że nagle uśmiechnie się do nas los w grach liczbowych, czyli szanse prawie zerowe ;-)
Netta - z grupą zamknięta nie pomogę, nie wiem. Na fb jest grupa.
U nas dziś trochę śniegu popadało i jest jakieś 10 stopni mniej niż wczoraj. A jutro w ogóle ma być śnieżyca, zobaczymy.
Miłego dzionka!
 
Aneczka kto wie ;) w zyciu nie ma nic na pewno :)

U nas wczoraj było ciepło i słońce ale dziś już gorzej A szkoda bo aż wiosnę było czuć ;)

Netta ja z grupą też nie wiem bo nie byłam na zamkniętej. Dołączyłam tu jakoś w styczniu dopiero. Ale tak jak Aneczka pisze na fb grupa jest
 
Hej znowu mnie pare dni nie było. Jak sie bateria w tablecie wuczerpie to mi troche zchodzi zanim sie biore go podłączyć hahaha.
Asiatipl gratulacje pierwszych kroczków.
Aga dobrze że już lepiej.

Aneczka no to koniec cyca. Ale wiessz moja to tylko z jednego pije po kąpieli a drugiego to w nocy wciskam i prawde mówiąc to mnie już sutek boli od tego ssania.

Moja wczoraj pół nocy nie spała i w piątek to samo. Nie wiem o co biega. Wierci sie, siada płacze.
Netta na zamkniętej cisza.
 
Ojej Netta oby was ominęło. Moja ostatnio to przechodzila bo zalapala jak byliśmy w szpitalu z całkiem czym innym...

No teraz to tu pustkami wieje ;) uciekam spać dobrej nocy
 
reklama
Do góry