reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asia pierwszy okres po porodzie jest taki obfity. Jakiś czas się nie.oczyszczalo więc czemu się dziwić :)
Spoko, na pewno nie dzieje się z Tobą nic niepokojącego
 
reklama
Ja się na tym za bardzo nie znam, ale wydaje mi się, że dopóki karmisz hormony mogą szaleć, a tak naprawde dopiero po zakończonym karmieniu zaczynają się stabilizować, być może jesdni odczuwają te zmiany bardziej, a inne są bardziej wrażliwe, i też pewno ma wpływ ilość hormonów przed ciążą i jak te proporcje uległy zmianie w ciąży i w jakiej proporcji zmalały po
 
Pat,
Wiem, już mnie sąsiadka uświadomiła i poratowała tabletkami przeciwbólowymi, bo ja oczywiście nieprzygotowana :D
Mam nadzieję, że kolejny okres będzie łagodniejszy ;)

asia,
takie same myśli mnie naszły :)


Kto pyta - nie błądzi. Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi :)
 
Asia faceci to przeważnie mają specyficzny charakter ;)

Ja okresu nie miałam jeszcze od ciazy, więc może dopiero pojawi sue jak skończę karmic, aż dziwnie będzie, po takiej przerwie :)

A my dziś byliśmy u ksiedza i 3. Października prawdopodobnie chrzcimy ;)
 
Asia skoro staracie się o dziecko drugie to chyba jest prawdopodobieństwo, że zaszłaś w ciąże. wtedy trzeba mieć testy w domu bo z fusów nikt nie wywróży.

ja miałam dopiero 1 okres po porodzie a drugi cos ni może nadejść a to już mc minął i jestem już tak tym wq że chyba jak przjdzie to będzie potop.

dzisiaj gotuje zupke małemu, muszę doczytać jakie warzywa mogę mu smiało dawać bo skromnie mam ziemniaka marchwke i pietruszke
 
aga fajnie , żeby tylko nie lało Wa, bo super sobie zdj możecie zrobić na tle tych kolorowych liści :-)

my już 3 tyg po..i jakoś nie widzę, żeby diabeł został wypędzony :v
 
reklama
Do góry