reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Jutro rano sprawdzę dla pewności. Ale jednak obstawiam nieuregulowane hormony ;)
Pat, nie strasz :p

Moja Mała już po wizycie u lekarza. Wszystkie wyniki w porządku. Mama dostała zakaz na mleko, czekoladę itp.. :( Bardzo możliwe, że córa mało przybiera z powodu laktozy. Zobaczymy...
 
reklama
Mała ma nietolerancje laktozy czy skaze białkowa? Bo to dwie różne rzeczy i jeżeli to nietolerancja laktozy to są mleka bez laktozy i są środki które się daje i wtedy pomagają one organizmowi trafić laktoze i Twoje życie wciąż może być takie samo :p
Mała robi nadmiernie dużo kup?
 
AsiaWro - to nie wiem, czy trzymać kciuki za pozytywny, czy negatywny wynik;-) podejrzewam, że Ty sama nie wiesz:-D i witaj w klubie dietowym. już niby przywykłam, ale czasem mam taką chcicę na wszystko, czego nie mogę, że aż strach. jeszcze z pól roku i sobie odbiję;-)
Aga - u nas był wczoraj brokuł, ale miłości nie było, ale to może dlatego, ze ma katar i trochę osłabiony przez to jest. Ja dziś podaję jabłko po raz pierwszy, surowe, starte na papkę. Trochę go te obiadki zatwardziły, to jabłko jak znalazł :-)
 
U mojej po obiadkach normalnie, gestsza kupka ale jest co drugi dzień albo codziennie także nie ma tragedii. To daj Aneczka znac jak po tym jablku

A ja jak mleka nie moglam to pilam sojowe czekoladowe ;) na szczescie teraz już mogę, ale nie przeginam z ilościa
 
Pat,
Lekarka kazała mi zupełnie odstawić mleko i nabiał. Nawet masła nie mogę, ani czekolady. Możliwe więc, że chodzi o skazę białkową. A ja jestem wręcz uzależniona od czekolady :p Nabiał też uwielbiam. Ehh czego się nie robi dla dziecka :D Kup robi tyle ile trzeba, ale czasami ma biegunkę.
 
Asia to raczej skaza ale ona to wywnioskowala tylko bo masie....? Weź dla pewności idź do innego lekarza...po co się katowac dietami
 
reklama
Do góry