reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doberek!
Dygotka, ja się jeszcze nie poddaję. Boję się, że ten kciuk na dłużej zostanie... Ze mną tak miała moja mama... Smoka można w pewnym momencie zabrać i odzwyczaić, kciuka juz nie....
 
reklama
Oltoma nie martw się nie zamilknie forum ;) ja też zagladam ;)
Moja też bez smoka i pcha całe piastki, gryzaka niestety tez jeszcze nie złapie

Dygotka od pekinki problem z brzuszkiem. ?
 
I nas lovi i mam małemu podeszły ale mimo wszystko piastki pcha ale tego nie przejdziecie ;) jak mały nauczył się łapać to zaczął pchać wszystko co ma w zasięgu lapek, ostatnio ściągnął na.siebie moja torbę i ją gryzl...
 
Moja była wybitnie antysmoczkowa ale jak kiedyś jej podałam wieczorem przy usypianiu, tak teraz musi coś ciumkac zasypiajac. Jak nie dam smoczka, to ciumka paluchy... Nam najpierw podchodzila zwykła kauczukowa kuleczka, ale ostatnio lovi wrócił do łask i mam wrażenie, że nawet łatwiej jej go złapać niż większą kulke
 
Aga od pekinskiej myślę że brzuch go bolał bo nic innego nowego nie jadłam
A dziś do obiadu mamy jako surowke kapustę białą i kalafior nic tylko chrupac
 
witam po weekendzie :-) pogoda dziś do bani więc będziemy sie nudzić w domu :-(

u nas smoczek najtańszy kauczukowy podszedł i puki co działa :tak:

współczuje wam problemów brzuszkowych , ja jem wszystko i puki co tfu tfu jest ok :tak:

aneczka - ja mam dziś taki dzień ,że z łóżka bym nie wychodzila :-(

wczoraj po roku przyszła pierwsza @ :-( qurcze myslałam ,że jeszcze poczeka :-(
 
te piastki w buzce to taki etap poznawania swiata :) jakby nie pchaly do buzi to bylby powod do zmartwien :)
ale wcale to nie znaczy ze zaczna ssac kciuka :)
my cos ze smoczkiem musimy pokombinowac bo jak zassie mocno przy zasypianiu to az odcisk na buzi zostaje a niby smok 0-6 miesiecy :/
dzisiaj zwazylam mala co prawda na wadze lazienkowej i miala ok 6200 :) czyli calkiem ladnie bo 3 tyg temu miala 5500
 
Szaj,
u nas tak samo - przy zasypianiu samemu konieczny jest smok. Bez niego piąstki w buzi i nie zaśnie :/

kifsi,
ja to po 6,5 tygodnia od urodzenia Małej miałam @. Tzn tak mi się wydawało, że to to. Bo następne to tylko jakieś lekkie krwawienie albo plamienie. Pod koniec miesiąca idę do gina. Coś czuję, że hormony mi się nie ustabilizowały :/
 
reklama
Ja pierwszą @ dostałam 5,5 tygodnia po porodzie, potem po 22 dniach, potem po 30 dniach i czekam, bo na dniach następna. Ale mam masakrycznie obfite jak nigdy :(

Jeśli chodzi o smoczek, to ja kupiłam jak zbierałam wyprawkę do szpitala. Wybraliśmy 0+, ale taki trochę nietypowy. Jak urodził się Karol to myślałam, że będzie za duży, ale o dziwo podpasował mu od razu. Dla porównania na zdjęciu Lovi 3-6 miesięcy, który dostałam za udział w programie (testowanie i opiniowanie). Ten pierwszy lepszy, bo nie przylega do buźki. Ten z Lovi Karol też polubił, ale ja nie bardzo, bo jak go zassał to mu się odcisnął na buźce.
DSC_0409.jpgDSC_0408.jpgDSC_0410.jpgDSC_0414.jpgDSC_0415.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0409.jpg
    DSC_0409.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 52
  • DSC_0408.jpg
    DSC_0408.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC_0410.jpg
    DSC_0410.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC_0414.jpg
    DSC_0414.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 50
  • DSC_0412.jpg
    DSC_0412.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 51
  • DSC_0415.jpg
    DSC_0415.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 52
Do góry