reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Ja tam już nie kombinuje z tym smokiem mały i tak zasypia ładnie przy piersi albo gadając z misiem tylko jedno co mnie martwi to to że za choinkę nie chce z butli pić ani mleka ani wody czy herbaty i jestem U wiązana dziś karmiłam na głównym deptaku w Sarbinowie masa ludzi a ja z cycem i jeszcze co chusta się Guciowy odwiedziła kręci się steka
 
reklama
hej

Mojemu maluchowi chyba minął skok bo i je lepiej i śpi wiecej, uff..:-)

cały lipiec i sierpień mam rozplanowany wiec cały czas coś..aktualnie szukam ubranka do chrztu już za wczasu..no i chyba jakieś ubranka zamówie.. bo rośnie i rośnie..
włosy gubi (cały materac we włosach jak od kota haha )

oltoma u nas też żadnej diety, nie wyobrażam sobie tego nawet jak funckjonować - wiadomo można i trzeba no ale to sporo wyrzeczeń, chyba jakby mój mial skaze to bym odpuściła to kp całkiem .. a tak to cyckujemy a już od miesiąca odstawiam hahaha i się zebrać nie umiem :laugh2: my mamy smoki lovi, mały jakoś nie przepada za nimi zbytnio a ja nie kupuje nowych albo ten albo żaden, kciuków nie doi, piąstki ssie ale to normalne..ślini się na potęge..

dygotka no bo nie przyzwyczajony.. :/ może smoczek z butelki mu nie pasuje? masz silikonowy ?może te żółte lepsze? może spróbuj butelke nuk albo canpola-najzwyklejsze?
mój pije z tt i czasem jak zassa to zaraz ryczy, ale ostatnio już nam sie udaje i wypił nawet dzisiaj 130-normalnie pekam z dumy hahahaha bo tak to 60 bylo max..
 
Nacias, a cóż to za smoczek? Śmieszny taki :) nie widziałam jeszcze takiego. Pomysłowy bo się na buźce nie odbija:)
No ha gdyby nie ten kciuk to nawet bym się cieszyła, że mój synuś smoczka nie chce ...
Doli, ja planuję chrzest tydzień po Tobie:)

Ubranka w piątek wymieniłam juz na 68!
Za szybko mój maluszek rośnie :(
 
Dygotka a jaka butle masz z aventu? Ja się dzisiaj dałam namówić na naturalsa i jak testowałam to jakoś szybko z niej leci....albo ja jakąś głupia jestem i nie umieć z butelki korzystać...

My planujemy chrzest na 4pazdziernika ale jak wyliczyłam ile nas to wyniesie! :o masakra....jak za małe wesele...

Oltoma u nas 68 też poszło w ruch. 62 nosi tylko takie gdzie zanizona rozmiarowka. Ale każdy jest w szoku że in taki długi...a dla mnie on ciągle taki malutki :D
 
Nasz też nosi 68 ubranka :) 62 już za małe choć jeszcze awaryjnie wejdzie w nie.

oltoma smoczek Baby Nova :) Mi się spodobał, bo miałam jeszcze wtedy w planach karmić piersią tylko i wydawał mi się taki hmm.. no kształtem jak pierś :D Z karmienia tylko piersią nic nie wyszło kompletnie za to smoczek sprawdza się super :)
 
reklama
Do góry