reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Normalnie szok... I zdziwienie, że forumowiczki tak ostro zareagowały na tę informację...
Ehh..nie ma co wałkować tematu. Smutne i tyle.
 
reklama
Hej!
ja zaglądam i tu i na fb, ale coś dziś humor nie bardzo. Małemu brzuszek znowu wrócił, strasznie dziś płakał. Wczoraj zresztą też. Koziego mleka też nie mogę, na buzi mu czerwone plamy wyszły jak wypiłam na próbę pół szklanki. i zła jestem na swojego chłopa. najchętniej zakopałabym się w łóżku na cały dzień i czytała albo oglądała filmy. ach, marzenia...
 
Hej tez myślałam że sporo do czytania będzie a tu kicha dziewczyny uciekły na fb i forum za chwilę pewnie zamilknie
My dalej nad morzem ale pogoda kiepska pierwszy raz tak dupnie trafiamy
Ja durna dziś zjadłam dwie łyżki sałatki z kapusta Pekin ska i Gucio cierpi brzuch go boli
 
Ja nie uciekłam ;)

Moja Mała też miała problemy z brzuszkiem i zaparcia, ale dzisiaj wieczorem w końcu puściło. Chyba nie mogę jeść produktów i przetworów mlecznych (a ostatnio i jogurt pitny i lody.. ;)).
Smarując jej dziąsła, wyraźnie czuć dwa wyrzynające się (?) ząbki - jeden na górze, drugi na dole. Nie wiem czy faktycznie już wychodzą czy taka się urodziła ;) - choć wcześniej tego nie wyczuwałam. Gryzaczki mam nawet dwa, ale Mała jeszcze nie osiągnęła odpowiedniego lvl'u, by je sama obsługiwać :D
 
Współczuję Wam tym problemów z produktami mlecznymi itp.... Masakra.... Wy się męczycie i Wasze Maluszki...
Asia, no jeśli zabki to wcześnie zaczyna :)
Mój Adaś w ogóle smoczków nie toleruje. Już kupiłam kilka różnych i nic.... Najgorsze, że coraz częściej kciuk w ruch idzie...
Dobranoc Mamuśki :)
 
reklama
Do góry