reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
No to są juz pewniaki!! Tak to jest więcej ehhhh

No nic jedno przeżyłam to i to przeżyje hihi robię w tym samym miejscu także fajnie bo byłam mega zadowolona :)
 
Cześć laski
Moja też najzwyklejszy smoczek ake musiałam dokupić bo tak go ssała że aż się płaski zrobił.
Piąstki też pcha do buzi i sie ślini że aż kapie jak ją nosze, chyba se musze mop przykleić do tyłka i wycierac za nami hahaha
 
Kurde ale spore chrzciny robicie u nas będzie 35 osób u płacimy 60 zł za osobę jedzenie super u dużo

Gucio opalil policzek jak ho dziś na plaży karmiłam nie smarowalam go bo pochmurno było a jednak gdzieś go wiatr musiał musnac i czerwony policzek
 
A my chrzciny pewnie po wakacjach dopiero, i ja bym wolala w domu, nie będzie aż tak dużo osób.

Dziś idę ważyć mala znow, zobaczymy co powie lekarz...
 
reklama
o rety ja 55 osob mialam na wlasnym weselu :D a wy chrzciny takie macie hahaha
u mnie w takim razie bylo skromnie 16 doroslych i 3 dzieci :) i nieskromnie powiem ze jedzenie full wypas hahaha
 
Do góry