reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Lei to wspolczuje kryzysow... i zycze jutro lepszego dnia

Ja juz zaraz tez spac uciekam, dziecko dzis szybko wykapane nakarmione i wpol do 22. juz zasypiala, jak nigdy :szok: ciekawe o ktorej w takim razie bedzie pobudka w nocy. Dzis tez ma jeszcze tatus wstawac i tylko na karmienie mi przynosic, a jutro juz moja zmiana spowrotem

Kuklaki ja nie wiem co u Mojej, czy to pryszcze czy skaza... ale nabial ograniczam i bede obserwowac

Dobrej nocy ;-)
 
reklama
Te pryszcze to zaraźliwe chyba bo wczoraj poczytałam u was o nich a dzisiaj moja też ma. Chyba to pryszcze, pewności nie mam, na czole miedzy oczami wysypało. To to?

Haha to tak jak ja poczytalam o ropiejacych oczkach i rano przed sesja oko zaklejone miala!! Ale umylam i przeszlo. Taki jednorazowy incydent.

Mojej juz schodzi. Czolo miala strasznie wysypane,pomiedzy brwiami,na nosku,na polikach...

Moje dziecko to nocny marek. Kolejny wieczor aktywnosci przeplatany darciem :( a karmienie to koszmar! Czasem i godzine ciumka... zupelnie inne dziecko. Daje popalic i to zdrowo...
 
Widze cisza tu :)
Moj M drugi raz źle pieluszkę założył , młody zalany był ... Ah ci faceci :p albo te siusiaki lol

Kubus dzis znowu głodny był ze po 2 h szamac chcial , ale odszukałam go herbata ... W sumie je koło 6 razy dziennie po 130 ...
I od wczoraj znowu mu tez oczko ropieje :( a codziennie przemywam ...

Emily sie lepiej czuje :)

Zycze przespanej nocki :)
 
Karina dobrze że tylko siuśki bo ja miałam kupy na plecach: D
Oj przykre z tym oczkiem i upierdliwe..sama męczyłam się z tym dziadostwem :-/ oby szybko przeszło &&

Tabasia i żadne metody uspokojenia na wieczór nie działają?
 
A mój mały od 2 dni marudny bo kupy nie moze zrobić :/ kurcze nie wiem dlaczego... Wcześniej nie było problemów.
Byliśmy na wrażeniu i w miesiąc przybrał 1400g i już 4220 mamy na liczniku :)
Dziecko nakarmione to idziemy dalej spać.
 
Ostatnia edycja:
Karina super że z Emily już lepiej.

Natasza ja też w nocy musiałam całą przebierać bo kupa na plecach.

Mila no to rośnie elegancko
 
No te kupy w środku nocy są super ;) my na szcz€ście mieliśmy tą noc bez awarii :)

Mila to super przybiera na wadze:) gorzej z kupami..

Ok mój dzieć nakarmiony mleko ściągnięte można iść spać :)
 
A moja po darciu zasnęła o 21 i obudziła mnie dopiero o 4.30. Teraz przysypia ale cos wzdycha itd chyba juz skocze pod prysznic bo zasnac nie moge juz...

Do tego mam mniej mleka jakos i nie moge uzbierać na dwa karmienia takze od 3 dni ja śpię z mloda i troche zmęczona jestem..

Moja za to ma ciemieniuche na czole!!
 
Moja już mnie godzine męczy, jadła prYsnęła ale musiałam przebrać i znowu sie obudziła więc ciągnie drugi cyc, a tu znowu trzeba beknąc a mi sie spac chce.
 
reklama
dzień dobry:) jaki piękny dzień się zapowiada:) Lilusia budziła się dziś co 2h wiec udało mi się przespac:) dziś mamy plan prawie cały dzień być na działce - prawie bo rano przyjeżdżają nasi przyjaciele, którzy są fotografami i będą nam robić rodzinna sesje:) strasznie się ciesze bo nie chce żeby mi uciekły te pierwsze chwile z naszą dziewczynka. Czy Wy też macie wrażenie ze wasz niemowlak strasznie urósł? ja co dzień patrze na mordke mojej córci i za każdym razem jest troszkę inna:)

co do wagi to w ciąży przytyłam 16 kg ale już 14 z tego zrzuciłam. w zasadzie 2 tygodnie po porodzie miescilam sie w 90% swoich ciuchów z jeansami wlacznie:) bałam sure co będzie z brzuchem bo przed ciążą to była moja ulubiona cześć ciała - nawet jak dobijalam w najlepszych czasach do 80 kg (180 cm wzrostu) to brzuch był płaski i umięśniony ( mam nawyk chodzenia na spietym brzuchu). okazało się ze tuż po porodzie mój brzuch był tylko lekko sflaczaly i odstajacy, ale już 2 tyg później prawie wrócił do normy. wiadomo że czeka mnie trochę ćwiczeń żeby ujedrnic skórę i nabrać mięśni, ale i tak wszyscy się dziwią ze tak wyglądam tak krótko po porodzie:) teraz typuje ze większość tych kg to była woda, ale przez chwilę byłam w stresie bo przez całą ciążę nie miałam zachcianek i zdrowo się odzywalam bez przejadania.

Moja żabka tez ma trądzik - strasznie ja na pyszczydle wysypalo - mam nadzieje ze to szybko zejdzie. pocieszam się tylko tym ze podobno to nie jest dla dziecka uciążliwe:)

Karina to super ze Emily dochodzi juz do siebie:) te zdjęcia z Kubusiem są boskie:)

Lei nie poddawaj się, ja miałam kryzys przedwczoraj - młoda w ogóle nie spala, ciągle wisiała przy cycku aż wszystko wyzarla. co wyzarla to zaraz zwróciła i dalej głodna. . a w moich cyckach pustynia juz byla:/
 
Do góry