reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
a u mnie pampersy mimo sporej kupy w nocy nie przeciekly :) A mala chyba nadrabiala wczorajszy dzien, bo wtedy malo co robila

Doli wspolczuje, chory facet w domu...

Moja na brzuchu ukogos to uwielbia i spac i lezec :)

Muminek zazdroszcze sesji, nam myslalam ze znajomy zrobi ale teraz sie jakos nie odzywa, ale my sami i tak robimy malej zdjecia wiec w razie co cos zawsze bedzie ;)
 
Natasza ogladalam troche na yt i duzo z tych metod wprowadzilismy i nic. Ja licze na to ze przejdzie. Tydzien,dwa... i dzieciatko sie przyzwyczai do rutyny.

Ja wlasnie szukam jakichs treningow. Jak ogladam te kobitki cwiczace to od samego patrzenia mnie wszystko boli :(
No nic ide sprobowac...
 
Witam sie :)

Ja tez planuje zrobic sesje maluszkow i z maluszkami, na dzialeczce to im sama robie fotki...od kilku lat zajmuje sie fotografia ale dla siebie, zdjecia robakow z powiekszeniem, krajobrazy, zdjecia z wycieczek, z ludzmi itp.. to moje hobby...wiadomo ostatnio czasu brac zeby sie tym zajmowac a w ciazy to wiekszosc musialam lezec wiec tez nie bylo kiedy...


A ja zaczynam brzydko kaszlec, odrywa mi sie, i bola mnie pecy i klatka piersiowa...:-(
 
Olusia, a Ty nie jesteś na antybiotyku?

Karina, super, że już lepiej :-)

Nam jak na razie tylko raz kupa przeciekła.

Dziś byłyśmy na pobraniu krwi i Małgosia była bardzo dzielna. Trochę sobie popłakiwała, ale w ogóle się nie kręciła, siedziała grzecznie u tatusia, bo mamusia na drugim fotelu też była kłuta.
 
Milia jestem na antybiotyku od wtorku... zazwyczaj po jakims czasie mam tak ze kaszle i to brzydko... jak lapie mocniejszy oddech to boli mnie tez..

p.s mamusia i corka dzielne...
 
Hej dziewczyny!
Olusia zdrowia życzę oby szybko przeszło. Fajnie ze umiesz robić zdjęcia :-) to jak zrobisz maluszkom to się pochwal. Ja właśnie na przyszły tydzień że znajomi się umawiam, że porobia mojej Malince.
Doli, zdrówka dla męża i gratuluję wagi Hubercika mimo tych przeciwności.
U nas dziś noc bajeczna, chyba mała chciała dać się tacie wyspać. Ja już się nauczyłam brać ja na karmienie w odpowiednim momencie. Ze jeszcze śpi, ale powoli się rozbudza. Mogę jej wtedy zmienić pieluche bez placzu, nakarmić i po karmieniu sama zasypia i mogę spowrotem do kolyski ja odłożyć i śpi dalej.
Mnie właśnie jakieś zatrucie dopadlo i brzuch boli i siedzę na kiblu. Oby szybko przeszło bo na tronie małej nie nakarmie :-)
 
reklama
Olusia, współczuję, mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia.

Vesunna, oby przeszło.

Czytałam "Najszczęśliwsze niemowlę", na szczęście na razie nie muszę sprawdzać, czy te metody działają, ale odnośnie spowijania, to na początku stosowałam, ale teraz nie chcę Małgosi krępować ruchów.
Natasza, a Adaś lubi dalej?
 
Do góry