reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej, jestem totalnie nie wyspana :( poszłam spać po 22 i żarcie co chwile :/ teraz też i nie zje z dwóch a ja się męczę z kamieniami... :/

Ale jestem z siebie dumna, że spaslam tak małego własnym mlekiem i to z takimi przejsciami!

Mąż jest chory..
Kiedy to się skończy te wszystkie choroby..
Ja mam dosyć...

Muminek macie działkę?? Fajnie.. U nas teście maja ale przez syf jaki tam jest nie lubię tam jeździć...

Moi rodzice też mają ake daleko i jeszcze tam plac budowy...

Lei mój też miał zaczatki, zauważyłam jak szczotka mu przejechałam po czole.. A tam dosłownie zlogi skóry... Wyczesuje i jest ok...
 
reklama
U nas w nocy 3 kupy pod rząd i mi się dziecko wzięło rozbudziło i 1,5h usypiania :( a już pięknie spał po 20min przy pierwszym przebieraniu.

Muminek sesja fajna rzecz :) tez bym zrobiła ale u nas kompletny brak czasu...od urodzenia małego może 4 dni byliśmy w domu a tak to ciągle u moich rodziców bo M rozkreca interes z moim tata...ale tu nad wodą to się mały dotlenia.
I ja tez mam wrażenie że on tak szybko rosnie...zresztą czas z nim mi strasznie szybko leci...dopiero co sie rodził a tu już dzisiaj 3 tygodnie :o
 
Doli też walcze z cycami kamieniami :( tak sobie ciumkaniem co godzinę naprodukował a teraz nie ma kto jeść i w nocy prawie na śpiocha laktator w ruch..

No i się pochwaliłam że kupy na plecach nie było no to mam !! Właśnie zakonczylusmy akcje przebierania :)
 
U nas jeszcze kupa plecowa przed nami, za to kupa co 2-3 godz wiec nie narzekajcie :D a wczoraj jak nie robił dłużej to jak poszla to hoho 8-)
 
Moja w dzień to też by jadła co godzinę. W nocy zjada z jednego a ja w tym czasie z drugiego odciągam bo bym jej w dzień nie miała czym nakarmić takiego ma głoda. Dzisiaj jadła o21, 1 ja odciagnelam 100 później o 4 ja odciagnelam 80 i o 6 bez odciagania i o 8 znowu a ja odciagnelam 80. W ciągu dnia oprócz cyckow zjada całe te zapasy, większość przed snem.
A teraz sobie śpi u M na brzuchu :)
 
A mój słucha fasolek i leży w łóżeczku :) a ja jem batonika :(

Ja też sporo ściągam ale nie do końca tylko aby sobie ulżyć bo on i tak tego w dzień nie zjada i ja mrożę a nawet jak zje to wypada cyckowe karmienie i musze ściągać i tak się kręci :)

Doli mój robi mega dużo kup! Ma 5.5tyg a my zużyluśmy 7paczek pampersów i 1 paczkę dada i od wieczora przeszliśmy na rozmiar 2 :)
 
My też na rozm 2 już bo takie mamy teraz hehe, nie wiem ile zuzylismy ale ok 6 paczek... Bo co zmienię to idzie kupa, bo panicz do pieluchy z siskami nie zrobi... Lol
 
A tak poza tym to w auchan jest promocja na pampersy te zielone.34 zl za paczke. 2 wychodzą po 45 groszy.
U nas kupa non stop. Często tylko taki brudny bączek przez co pielucha zmieniana w dzień nawet co 15 minut a i tak tylek lekko odparzony :(
 
reklama
Karina dobrze że tylko siuśki bo ja miałam kupy na plecach: D
Oj przykre z tym oczkiem i upierdliwe..sama męczyłam się z tym dziadostwem :-/ oby szybko przeszło &&

Tabasia i żadne metody uspokojenia na wieczór nie działają?

Natasza na wieczor wlasnie kiepsko. Juz probowalismy ja przetrzymac zeby usnela. To padnie a za pol godziny znowu na nas krzyczy :)) to juz drugi czy trzeci tydz jak drze sie do polnocy a pozniej pieknie spi :O moze kolka ale objawow za bardzo nie ma. Zagadka :D syn taki spokojny byl a tu takie cyrki. Ma charakterek hehehe

Echhh z tymi kupami... ja nie wiem co jest ale od kilku dni kazda kupa nam przecieka :/ i to z tych ponoc najlepszych pampersow :/ nie ma znaczenia kto zaklada czy ja czy m. Dziwne. Jedynki i dwojki przeciekaja :/

Zmykam robic ciasteczka z synkiem. Milej soboty :)
 
Do góry