reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Karina super ze Emily w domu! ;-) hehe chyba Kubus nie zadowolony ze nie ma smoczka! ;-)


Tabasia zdrowka i ciesze sie ze masz zalatwiony zabieg ;-)

A u mnie troszke lepiej ale dalej katar, glos zmieniony itp..no ale bedzie lepiej. Mama byla z malymi na spacerku a ja odpoczywalam i kimalam..;-)


No u mnie dzis byla polozna.. wiec maly wazy juz 3470 kg a mala 3700
 
Natasza wczoraj tak Basia spala a dzisiaak j niestety nie tak ladnie juz :(
malz przed godzina wyszedl z nia na spacer bo taka niewyspana a miala problemy z zasnieciem :/
 
mój też prawie cały dzień śpiochał, a teraz zasnąć nie może:no: a ja się z mężem umówiłam, że siądziemy chwilę i jak ludzie ze sobą pobędziemy, bo nic tylko obowiązki i obowiązki i już mnie to wkurza:no:
tez musze Małego zwazyć, może jutro.
a ja sie nie martwię o jutrzejszy obiadek - teść ma urodziny i nas nakarmią:-) a w niedzielę mąż obiecał, że sushi zrobi, więc git.
jakiś kryzys laktacyjny mam, cyce puste, a on ciągnie, wierci się i niezadowolony. 2 herbatki na laktacje wypiłam, zaraz będę miec dostawe karmi, mam nadzieję, że pomoże.
Dobrej nocki, już pewnie nie zajrzę dzisiaj.
no i oczywiście zdrówka dla wszystkich chorowitków małych i duzych!
 
Doli właśnie ja surfinie miałam w tamtym roku a w tym nie wiem jakie kupić ;)

Dziś znów koleżanka mi mówi ze to może nie skaza... Ja już nie wiem. Chyba w końcu zrobię małej zdjęcie i wam pokaże doświadczone mamy tu niektóre to może będziecie wiedzieć :)
Ona ciemieniuchy nie ma i bardziej wysypana taka, nie ma plam
 
Ja mam dzis kryzys w każdej płaszczyźnie takze napisze tylko..milej nocy mamuśki!

P.S. U mnie nie było dzis barszczu :crazy:
 
reklama
Te pryszcze to zaraźliwe chyba bo wczoraj poczytałam u was o nich a dzisiaj moja też ma. Chyba to pryszcze, pewności nie mam, na czole miedzy oczami wysypało. To to?
 
Do góry