reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Marela moja też już mi parę razy takie cyrki na spacerach odstawiala
A ile dni po odstawieniu nabiału widziałas poprawę ?

Pat może i rośnie tak szybko ;) moja też mi sie dłuższa wydaje

Doli dobre i słodycze :)
Jakie kwiaty kupujesz na balkon ?

Ehh ja czekolady bym pojadla ale strach, tym bardziej jak teraz mala ma może ta skaze

U nas nocka ok gdyby nie to ze Majka zygla dwa razy i musiałam spać potem na ręczniku u się przebierać, nad ranem marudzila ale dziś tatuś wstawał do niej ;)

Byliśmy na bioderkach i wszystko w porządku :)
 
Brat dzwonil ze gotuje barszcz ukraiński i czy mi przywieźć... Czyli obiad ugotowany :)

Milia moja w 2 tyg 700 g. No ale przecież nie odchudzisz niemowlaka:)
 
No właśnie Aylin, a i tak mi się wydawało, że mało je, bo znowu nie zjada 100 na jeden raz... Jak jest głodna to ją karmię, tylko że na mm podobno trzeba tego bardziej pilnować, ale przecież nie będę jej ograniczać...

Mamy karmiące mm, ile Wasze dzieci zjadają na dobę? Bo moja ok. 500-560 ostatnio.
 
Aga trudno mi powiedziec ale ok tyg a po dwoch juz prawie czysto. Tylko ze on oprocz tych plamek mial na buzce ciemieniuche i ten tradzik. Wszysyko sie skumulowalo.a polozna mi mowila ze to nie odrazu zejdzie tzn kilka dni tak jak i nam pryszcze czy tym podobne schodza tez dlugo.

Spi prawie caly dzien, znowu nocka mnie czeka ? Klade sie teraz bo i tak ledwo stoje.
 
Dzień dobry,

Moje dziecko w końcu zasnęło to mam chwilę.

Widze że dyskusja o wadze się zaczęła. U mnie zeszło do tej pory 14kg. Jeszcze 6 do wagi sprzed ciąży (spasłam się w tej ciąży no ale co się dziwić - wchodziłam na forum a tu o czekoladkach, ciastkach to i mi się chciało :zawstydzona/y:) Całe szczęście rozstępów na brzuchu nie mam i flaka też nie. Aż byłam zdziwiona że po cc brzuch mi zszedł całkowicie i gdyby nie opuchnięte miejsce po cięciu to byłoby jak za starych czasów. Jedyne co to mi się chyba biodra rozeszły bo w jeansy się jeszcze nie wcisnę.

Moja gwiazda spała dzisiaj na balkonie. Miałyśmy iść na spacer ale tak wieje że głowę urywa więc zrezygnowałam.

Marela moja mała też cała obsypana - całe szczęście to tylko trądzik więc samo przejdzie.

Dziewczyny ale wam dzieciaczki ładnie przybierają. Ja jeszcze musze 12 dni czekać żeby dowiedzieć się ile ten mój mały pulpecik ma :)

Kuklaki ja swoją wczoraj wystroiłam i 5 min później musiałam ją przebrać bo jej się ulało i cała kiecka mokra.
 
reklama
Do góry