reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Tabasia czy Ty nie miałas napisac swojej historii porodowej? :sorry:

Postaram sie jutro ;)
Dzis pisalam prace troche :D

Czemu moje dziecie zawsze tak na noc koncertuje... kolek nie ma a wyje dla zasady hehe. Ale matka nieugieta odklada do lozeczka ;) ooo chyba usnela. Ja tez ide odpoczywac.
 
No i zapeszylam! Kij ze spaniem, lepiej koncertowac. przynajmniej sie cos dzieje, bo spanie to nudyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :/
Dalam ja m a ja ide jednak spac.
 
Moje dziecko śpi juz 3 godz :)) to jest niesamowite!!!!! Przez ostatnie dni sukcesem jest przespanie 1,5 Godz. Tylko ze od wczoraj znów zaczęłam jej do mleka dawać bebilon nutriton. Używała któraś?
 
moje dziecko dziś etacie przespało ładnie noc:) co 2,5-3 h karmienie i z powrotem kimono:) ale bosko! ! tak to można żyć:) jeszcze mój kochany mąż poczuwa się do pomocy i w nocy on ją przebiera:) teraz moja małpka wisi znowu przy cycku ale w pozycji horyzontalnejwiec jeszcze trochę przy niej poleże. a dziś mam wizytę kontrolna u gina- może uda mu się go przekonać żeby zejść z tej płynnej diety bi mnie juz krew zalewa-ja chce chlebaaa!
 
reklama
Do góry