reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Renatka to trzymam kciuki żeby Wam się ułożylo i żeby bylo wszysyko ok !:)

Katla mówić to oni tak mówią...polowa z nas słyszała kiedy urodzi a później czekałysmy :D i może rzeczywiście pojdz i popros o masaż szyjki, nie jest to przyjemne ale u mnie po nim powoli ruszyło i później cewnik i poszło ;)

Milia tez bym chciała chociaż w połowie tyle spać !:o Małgosia to Aniołek :D

Jak macie wątpliwości czy e miękkich cyckach jest mleko to scisnijcie i będziecie wiedziały ;> nic prostszego a lepsze to niż się martwić i myśleć czy jest czy nie ma !:D mi mleko dosłownie strzela..mogłabym iść na zawody w strzelaniu mlekiem na odległość...przez to mały mi się na cycu dlawi i w ciągu dnia daje rade przed przystawieniem odciągnąć pokarm ale w nocy z tym ciężko i leci ciurkiem..-_-

U nas dzisiaj wyjątkowo dobra noc :o mały po kąpieli zjadł i zasnął przed 23, obudził się o 2 i godzinie oproznial cycki, zmiana pieluszki i spać i później pobudka o 6 więc nie było tragedii. Chociaż od rana już oczywiście brzuszek twardszy i marudzenie wiec długo walczylismy o sen...
Dzisiaj była położna i pepuszek małego juz taki czerwony nie jest ale najprawdopodobniej ma refluks bo on nie tylko ulewa ale wywala mleko z mega ciśnieniem -_- ech !
I u nas kupa kupe goni !:o zmienie pieluszke i juz zaraz słyszę pruuuuuuuuut i kupa :D ale położna powiedziała że to najlepszy dowód na to że się chłopak najada :D
 
ja wiem ze w miekkich cyckach jest mleko po tym ze mala przystawiona do cyca polyka jedzonko :)
jak mala sie naje to puszcza cycka i po odbeknieciu nie ma mowy o tym zeby jej pozniej drugi cycek na "dobicie" podac jak pisza poradniki :) buzia zamknieta i koniec

Milia moja starsza corke przestalam w nocy budzik po 2 tyg od urodzenia i po kapaniu przesypiala mi 8 godz a przybierala i tak w zastraszajacym tempie :) jedyny minus takiego spania byly zaburzenia laktacji i musialam duzo sciagac mleka zeby utrzymac laktacje ale Malgosia i tak na mm wiec spoko :) ciesz sie przespanymi nockami :)

Katla trzymam kciuki zebys wyrobila sie w kwietniu jeszcze :)
 
Myla, Aylin ma jakieś super nagranie, kilka dziewczyn już próbowało i pisały, że działa usypiajaco na ich maluchy. Aylin pisała, że jak ktoś chce, to zeby jej wysłał swój adres e- mail na priv :-)

U nas na ból brzuszka też masaż i leżenie na brzuchu.
 
Renatka mi sie pokarm unormowal tak kolo 2 tyg ze juz piersi nie bolaly i mala akurat w miare na biezaco mi zjadala
Witamin zadnych nie biore, a to mrowienie to tak jak Doli pisala, jak mleko leci to jest takie uczucie, ja tak mam jak juz sie sporo mleka nazbiera, wtedy od razu sprawdzam czy gdzies mi sie wkladki nie przesunely bo wiem ze leci :p

Milia to ladnie Twoja spi ;) mi tez wydaje sie ze jesli dziecko glodne to sie obudzi a jak tak przesypia to znaczy ze sie ladnie najada i jesli nie ma przy tym problemow z przybieraniem to nie ma potrzeby budzic na karmienia, nawet polozna mi tak powiedziala, moja w nocy potrafi z 5 godz przespac, zjesc i jeszcze na kolejne 4 zasnac

Pat a skad wiesz ze Twoj ma ten refluks ? za kazdym razem ci ulewa tak? moja miala jakis czas spokoju od ulewania a teraz znow zaczyna lac mlekiem po jedzeniu, choc mysle ze to dlatego ze jak czasem je to mam juz mega napelnionego cyca i ona szybko bardzo lyka

Myla wspolczuje takiej nocki, moja wczoraj marudzila i ryczala tez ale jak jue pojezdzilo troche po jelitach (az bylo slychac jak sie pzelewa tam cos) i jak ulala to moment jejprzeszlo i padla ze zmeczenia o 23. a obudzila sie chyba przed 4.
 
Pat teztak miałam z tydz temu, a od 2-3 dni totalna klapa
cycka ściskam i leci
ale młody ma w dupie połykanie

wkurzenie narasta bo ileż można
 
reklama
Aga pytalam położnej bo u niego to nie jest tak że delikatnie leci tylko czasem delikatnie a czasem tak jakby wymiotowal, z dużym ciśnieniem duuuzo pokarmu wywala nadtrawionego i położna powiedziała że jej to wygląda na refluks i muszę go pilnować żeby główka zawsze była wyżej i po posiłku trzymać dłuższy czas w pionie. Jak on mi taki wyrzut robi to się boje że się zadlawi -_- dlatego mały śpi tylko na boku bo chyba bym nie zasnęła jakbym go zostawiła na plecach...raz w szpitalu przed wyjściem leżał na pleckach bo ja akurat się ogarnialam i jak chlusnal to poszło w gore i mu w buzce zostało...nawet nie chce myśleć co by było jakby mu się tak stało jakby nikogo obok nie było :o
 
Do góry