reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

MOja starsza corcia jadla do 6 miesiaca co 3 h moj syn co 2 h do 6 miesiaca zycia i Basia teraz tez co 1,5 - 2 h cyca
Dzisiaj juz 7 razy jadla :/ a jeszcze ze 3 przed nami :(
zaczelam spisywac godz o ktorych jadla i wychodzi mi mniej wiecej o stalych porach jada +- 30 min
2,4,8,10,12,15,17,19,22, 24 (czasami zamiast 22 je o 23 wtedy omija jedno karmienie o 24)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) mam do Was pytanie. Ponieważ zbliżam się do terminu porodu i chciałabym zrobić zapas pieluch dla maluszka a nie mam pojęcia w jakim rozmiarze. Czy dla bobasa ważącego ok 4 kg jest sens kupować pieluchy w rozmiarze 1 czy lepiej kupić 2 a 1 tylko do szpitala? Jak długo używałyście / używacie 1? Teraz jest fajna promocja w Rossmannie :) Z góry dzięki za odpowiedź :) pozdrawiam
 
Quizik

Dzięki czemu moje dziecko SPI juz cale 40minut i to w swoim lozeczku?
 

Załączniki

  • 1430153464355.jpg
    1430153464355.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 74
Myla hahahaha mocne!!! :D

Mój śpi już 3 godz....

Smerfetka kup rozm 2, mój ważył 3 kg i nr 1 nosi do teraz.. Ale 4 kg to 4 kg.. Ew 1 paczka i zobaczysz
 
Smerfetka moja mała ważyła 3620 i w szpitalu miałyśmy 1 i jakieś dwa tyg w domu też 1. Teraz mamy 2. A jaka promocja jest?


Co do pisania na bb podczas karmienia dla mnie to już norma. Jak trzymam mała na lewej ręce to od spodu trzymam telefon a prawa karmie :D
 
Haha, Myla, dobry patent :-)

Smerfetka, na 4 kg to nie wiem, czy jest sens kupowac 1, a jesli już to ja osobiście kupiłabym 1, max 2 opakowania.
Moja córcia waży 3300 g i używamy już 2, 1 są jeszcze dobre, ale 2 taniej wychodzą. W sumie zużyłam 3 albo 4 opakowania tych najmniejszych, już nie pamiętam, ale moja przy urodzeniu ważyła 2800g, a przy wypisie nieco ponad 2600g.
 
moja wazyla przy urodzeniu 3800 i do tej pory uzywamy 1 :) zuzylam 4 paczki :) ale otrzymalam w prezencie giga paki rozm 2 i zaczynamy za kilka dni ich uzywac :)

moj maz kladl dziecko wieczorami ale dzisiaj musial jechac do kosciola zaklepac termin chrztu i wieczorne kladzenie do lozeczka zostalo sie mi
a ja nakarmione i odbekane dziecko polozylam do lozeczka a ona ................... sama usnela po kilku minutach :) :) :)

Myla kazdy patent jest dobry jak jest skuteczny :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry