reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja przeszłam z 1 na 2, bo miałam kupionych kilka gigapak pampersa i 2 duże domki dady po 156 szt. jeszcze przed porodem, jeszcze do tej pory ich nie zużyłam, dlatego dla mnie ta zmiana była bardziej ekonomiczna :)
 
Moj wazyl 3560 i juz prawie miesiac ma mialam 4 paczki jedynek i jeszcze uzywamy. Dwojki tez sa dobre a ma 4110.Jesli bedzie wazyl 4 kg twoj maluszek to lepiej 2. Moj chudy a i tak te 1 wbijaja sie troche w uda.
Myla wyprobuje twoj patent;).

My dzis na dworze dlugo. Nie moglam starszego do domu z ciagnac. Tymek dwa razy jadl na placu zabaw w przedszkolu do tego zasikal sie. Jak na zlosc nie chcial spac. Jak z pierwszym karmilam bez oporow tak teraz mimo ze opatulona po uszy glupio sie czuje. A pogoda byla boska , chyba ze 26 stopni, a efektem mam czerwony dekold.

Doli super sen;). Tez mialam ciekawy ale nie tak;) a bez pralki to jak bez nog i rąk:/

Ja tez bb przy karmieniu, nawet na lezaco;). Ale wkurza mnie cos ta apka. Co kilka dni nie moge sie polączyc i musze instalowac od nowa;/

Lece sprzatac bo jutro goscie, a mlody usnal pieknie po kapieli.
 
Hubert dostał wymemlana pieluchę tetrowa która sobie podkladam jak karmię, bo mleko mnie zalewa

Śpi dziecko a był już bunt! Podstawilam pod nos a ten odleciał!!
 
Dobry patent !! Też wypróbuje chyba jutro :)

Adaś jutro kończy 4 tyg i nadal używamy 1 i chyba pobijamy rekordy w ilościach bo 6 paczka zaczęta pampersów i jedna pavzka dada w między czasie :)
 
Smerfetka w jakiej cenie pampersy? Tj za paczke? Bo na,stronie nic nie ma. Ale kiedys na stronie nie bylo nic o promocji na 1 a w sklepie po 18 zl były
 
reklama
Doli a ja odciagam laktatorem dwa cycki na raz i pisze na bb :-D

Obecnie mam po 100ml z każdego, czyli na dwa karmienia. Nie wiem czy odciągać cześciej ale mniej czy tak jak teraz. Cyckiem jeszcze w międzyczasie dokarmiam. Moja to tfutfutfutfuuu tylko spi! Jutro wraca druga córcia!!

Wlasnie z mezem nie mogliśmy dojść kto dzis ma nocke, kazdy chciał oddać drugiemu sypialnie! :sorry: ale jednak dzis ja sie wyspie :-D

Myla super patent!
 
Do góry