reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Lei zjadłabym...uwielbiam je...

Myla mój ma dziś 75 gr mniej od wczoraj....

Laski.. Zdrzemnelam się bo mały u pielęgniarek już i przez sen dostałam jakiegoś przykurczu w rece i uderzyłam się z całej siły pięścią w szew..... Kurnaaaaaaaa

Teraz dostałam ketonal domiesniowo i Przeciwzakrzepowy... Boli dupa i brzuch :/ muszę się przespać bo to 2 doba z przespanymi max 4 godz...
 
reklama
Myla super ze wyniki wyszly dobrze.

Doli a moze jakies nakladki pomoga czy cos?

Alez mnie kopyta moje dzis bola. Nachodzilam sie ile sie dalo, chcialam isc po nieprzespanej nocy wczesniej dzis spac i co? Zaraz mi ktos tam w srodu brzuch rozsadzi.
Tak sie dwa dni temu cieszylam na pojawienie sie skurczy przepowiadajacych a od wczoraj znow cisza... dzis ani jednego... zalamac sie mozna...
 
Dziewczyny uważajcie na te kapsułki co sie przekręca. U mnie na pazdziernikowkach dziewczynom sie zdarzało, ze ten koreczek dziecku do buzi wpadł!

My dawaliśmy do tej pory wit d, chyba na samym poczatku z fluorem jeszcze, to w szpitalu dostałam paczkę chyba na 3 miesiące.
 
Hej.
No od Asiorka cisza ciekawe jak tam u niej.

Olusia co do vit. K to 7 lat temu w szpitalu dawli dzieciom jakąś vit. K o przedłużonym uwalnianiu czy coś i w domu się zaczynało wit k podawać jak dzieci kończyły miesiąc i przez 3 miesiące się ją podawało.
A wit. D to od początku i tylko u nas pediatra przy wypisie dawała rp. ale wtedy nie było wersji bez rp. teraz mogli tylko w zalecen8ach wpisać. Potem pediatra rodzinny decydował czy Filip brał zwykłą wit. D czy tą mocniejszą wigantol ale to już zależy jak wygląda ciemiączko w trakcie wizyt kontrolnych.
 
Cześć wszystkim!
Rozpakowanych mało jakoś przybywa :o( a szkoda...

No i Asiorek tak długo milczy....

Która teraz pierwsza w kolejce do rozpakowania????

Ja muszę jeszcze długo czekać....

Za to coraz więcej problemów poporodowych:baffled:

Myla, co za ulga, ze Malutka już z Toba :o)))))

Ja tez dziś zaliczyłam pierwszy w tym roku grill
Prawie calutki dzień na powietrzu :o))) Ola wyszalala sie na całego i po powrocie padla jak pies pluto:o))))

A ja doła zaliczyłam....
Tak zazdroszczę tym, którzy mają normalnych teściów... Ja mam tylko teściowa, ale przykrości z jej powodu bez liku...
Jak sobie pomyślę jak cudnie by było gdybyśmy się dogadywali... Jak żyłoby sie lżej i nam i jej... Gdyby tylko chciała pomyśleć o innych... Swoich najbliższych i o tym kto jej poda szklankę wody na starość ...
I modlę się aby wychować swoje dzieci tak aby znały wartość rodziny i potrafiły szanować uczucia swoje i innych...
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1428783776.980963.jpg Staś ur. 7.04.2015 o godz. 17.11, 2.640 kg i 47.5 cm
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1428783776.980963.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1428783776.980963.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Do góry