reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Patinha cudny czlowieczek:)

ja dziś fatalnie spałam, co godzinę pobudka do wc, potem problem z zaśnięciem:( a oznak porodu dalej brak:(

no faktycznie ciekawe ci tam u Asiorka, już długo cisza.

a jak moje muszkieterki? Pat, Aylin?:)

Oltoma bosko było na grillu no nie? ja nie mogłam się tym dniem nacieszyć, tylko ciężko mi było siedzieć bo brzucho dalej wysoko.

Doli, ty się sama nie bij, nie wiedziałam że panikary mają taką zdolność do samodestrukcji;)
 
Muminek witaj w klubie, ja juz od 4 sue bujam! Człowiek moze pospać spokojnie to nie...przynajmniej ptaszki ćwierkają pięknie to słucham ich koncertu ;-)

Pathina gratuluje maleństwa!
 
Lei masz rację, my przynajmniej posłuchamy rzepolenia ptaszorkow:) nie ma co narzekać, wszystkich którzy śpią dłużej ominie ta chwila;) właśnie zasiada do śniadania, a właściwie to musze jeszcze poczekać 20 minut zanim zjem moje pyszne platki ze świeżym ananasem i kiwi bo za późno wzięłam sobie leki na tarczyce. no i teraz pyszne śniadanie leży przede mną i pachnie a ja muszę czekac:banghead:
 
Hej, noc nieprzespana bo koleżanka z sali ma już bobo przy sobie.... I odgłosy rodzacych " pomocy, pomocy, boże pomocy nie wytrzymam" :o od razu mi się mój poród przypomina...

Czekam na prochy bo już nie działają a tu obsługa wolniejsza niż na pooperacyjnym...

A mój mały właśnie strzela kupsko leżąc na mnie... Lol

To która dziś rodzi???

Aaaa właśnie jak czekałam na zabieg pod ktg to miałam twardnienie do 70% w miarę a jak przyszły mi skurcze mega bolesne to patrzę a tam ledwo 20% a gdzie reszta..... :o

Kina no właśnie dziś spróbuję nakladkami :)


kuklaki no wy nie biczujecie to sama muszę...

Oltoma przerwa bo weekend;) moi teście też psycho :p

Patinha gratulacje!!!! :)

Ale malutki :):):) prawie 10 cm krótszy od mojego :O
 
Hej dzień dobry.

Uff dziś pospałam bo wczoraj po pizzy to wcale ( koniec z nocną pizzą:/).
Młody już w dużym urzęduje i tv ogląda i domino układa.
Asiorek odezwij się.
 
reklama
Ja nie wiem nie patrzylam wiem ze byly i bolaly i to mi wystarczylo.
Ptaszkow to nie tylko Wy sluchacie;) Tylko u mnie np. moja sroka i w nocy daje o sobie znac. A dzis to prawie nie spala.

Dokladnie- Asiorek jak tam?
 
Ostatnia edycja:
Do góry